Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megis mit akar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VanBizony kérdése:

Szerintetek megis mit akar, vagy mit nem akar? En nem ertem otet.

Figyelt kérdés
Szoval nekem tetszik ez a fiu, es amugy joban is vagyunk meg minden, nem ir ram sohasem ha fenn vagyok face-en ,nagyon ritkan talalkozunk, akkor olelget, a multkor is egy buliban voltonk es allandoan olelgetett, meg puszilgatott, mikor kimentunk csak nekem enekelt, arconpuszilt, simult hozzam ugy tancoltunk. De nem mond semmit, es nem is tesz...
2015. jún. 10. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, vagy bátortalan, hogy többet tegyen, vagy korainak érzi még, vagy ennyi elég neki. Esetleg sóhajtsd el magad neki, hogy olyan régen voltál fagyizni. Hátha elhív.
2015. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunako-chan válasza:

a bulizás alatti történések vagy igazak, mert ugyi a részeg igazat beszél :)

vagy csak épp te voltál kéznél. de a fagyizás felvetése megfontolando :D vagy a jozan pillanatban lassan elövezetett témázgatás akár orákig egy pizza v kávé meélett :D

sok szerencsét :D

2015. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!