Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánjatok meg 1-2 tanáccsal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánjatok meg 1-2 tanáccsal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 17 éves F vagyok és nem sikerül magamnak párt találni. Egyfolytába járok az utcán és látom a szebnél szebb lányokat és nem tudom hogy hogyan szerezhetném be őket. Nem vagyok páwa gyerek átlagos vagyok sportolok de nincs kiemelkedő izmom és annyira jóképünek se tartom magam.Bulizni nem nagyon szoktam eljárni de ha igen akkor se tudom hogy mit kéne tennem. Szóval elfogadnék 1-2 tanácsot mert már nagyon magányosdnak érzem magam és minden északa csak arra gondolok hogy bárcsak lenne egy lány. És én most nem arra gondolok hogy dejólenne baszni hanemhogy végre legyen egy lány akit szeretjetek és aki visszaszeret. Előpre is kösz a tnácsokat

2015. jún. 10. 22:49
 1/7 anonim válasza:

17 éves vagy, nehogy már most leírd magad. Fel a fejjel, majd megtalálod.


A második pedig. Ha valóban olyan lányt akarsz akit szerethetsz és aki viszont szeret, akkor az olyan szavakat hogy:


Hogy szerezhetném be őket" hanyagold. Ugyanis nem tárgyak vagyunk, hanem emberek, akármennyire is ribizlin viselkedik egyik vagy másik.

2015. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a suliban nincsenek szép lányok? szerintem először ott kellene nézelődni, lenne közös téma legalább, ha beszélgetsz vele élőben, vagy neadjisten facebookon
2015. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ismerkedj itt,rakj ki egy képet
2015. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csíra vagyok ahhoz hogy hozzászóljak a lányokhoz. nincs hozzá merszem. és elnézést a fogalmazásomért. késő van enyhén alkohol hatása alatt vagyok.
2015. jún. 10. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó be vagy rúgva? Akkor most írj rá boldog boldogtalanra facebookon, ha még a kocsmába vagy akkor meg keress hús-vér lányt!
2015. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nézz ki egy csajt a suliból, és kezd facebookon az ismerkedést. ha már tudod, hogy van némi esély, veszi a lapot, és lebeszéltek egy randit, utána könnyebb élőben odamenni hozzá, mint idegeneknél 0-ról próbálkozni. de a strandok ehhez pl kiváló terepek, látod ki van egyedül, általában nem sértődnek meg ha odamész beszélgetni. szia látom te is egyedül vagy, van kedvwd beszélgetni? hogy töltöd a nyarat, melyik suliba jársz, és milyen? megéheztem, ennél te is palacsintát stb
2015. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es a sulinak vége, itt a nyár


Nekem tetszett a beszerzős duma, egyáltalán nem arra vall hogy csíra lennél, inkább csak bátortalan.


És ha most félig be vagy baszva és nem jársz bulizni akkor otthon tolod egyedül ?


Meg kell tanulnod csajozni és odamenni bárkihez bármikor bármilyen helyzetben.


Múltkor vásárlásnál tesco pénztáros csajt szedtem fel.

Szóval tökmindegy hol vagy, meglátod odamész dumálsz neki valamit aztán elkéred a facéját.

Ha nem vagy túl spontán előre is legyárthatsz valami sablon szöveget.


Egy csomó lány ír be ide hogy mit kéne csinálnia ha a fiú tetszik neki de az csak bámulja és nem mer semmit lépni.

Szóval te ne legyél ez a bal.fasz típus

2015. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!