Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 24/25 éves pasi milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24/25 éves pasi milyen szemmel néz egy 15/16 éves lányra? Úgy értem hogy megnézi meg minden vagy olyan kislányként tekint rá?

Figyelt kérdés
Megnézik?
2015. jún. 15. 20:39
 1/5 anonim válasza:
Pedofil szemmel néz rá.
2015. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:

Hát, attól a pasitól függ.

Van, aki megnézi és már-már nőként tekint egy ilyen korú lányra, de van, aki nem. Szerintem az előbbi a gyakoribb.

2015. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szándékai vannak.
2015. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyjából a 25 éves korosztályt képviselem férfiként, és bizony vannak nagyon nőies 15/16 éves lányok. Tetszenek, de komoly kapcsolatra még éretlenek nekem.
2015. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. jún. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!