Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel más fél éve vagyunk együtt. Összességében jól el vagyunk. Ellenben nagy gondot jelent nálunk a bulizás.

Kezdetben minden jó volt, eljártunk bulizni, de egy alkalommal mikor nem voltam vele és nélkülem kellett folytatnia az estét,aznap bizalmamat vesztette. A lényeg, hogy mostanra már egyáltalán nem tudunk együtt bulizni. Engem zavar, hogy neki folyton a bulizáson jár az esze és éjjel-nappal bulizni akar meg inni, ami talán nem lenne akkora gond, ha nem nélkülem akarná mind ezt.

Velem nem akar bulizni, mert velem nem érzi jól magát, ezért vagy lepasszol valakinek, vagy pedig ellóg és alig lehet megtalálni.

A külön bulizással takarózott, hogy neki arra is szüksége van, de nem változott semmi, amikor többet ment el egyedül.Rosszul esett az is, hogy mikor eljárok nélküle,

akkor elérhetőnek kell lennem és el kell mondanom kik vannak ott és mit csinálok, amivel nincs gond, mert miért ne tudhatná, csak fordított esetben meg ezt nem lehet elvárni, mert akkor 6-8 órára nem lehet elérni.(Csak jó lenne tudni minden okés és hogy hol vannak, miért ne aggódhatnék).

Érdekes módon az ismerőseit elhívja bármikor bárhova (férfi/női), engem viszont akkor sem ha kérdezem, hogy lenne-e kedve valamihez, de kijelentette, hogy unatkozik néha velem.

Ha meg én akarnék csinálni programot, pl egy nő ismerősömmel, akkor az ki van zárva, hogyan is képzeltem.

Szóval nekem olyan érzésem van mintha igazából nekem nem lehetne semmit csinálnom, ő meg arra hivatkozik, hogy megfojtom és elveszem a szabadságát, meg túlságosan féltékeny vagyok.

Pl amikor egy nő ismerősömmel minden d.u. készültünk a nyelvvizsgánkra, mindig arra jött többször is, hogy ellenőrizze nem csalom meg.(Eszembe se jutott, tanulni akartam, nem "lazulni")

Min kéne változtatni? Vélemény, javaslat?



2015. jún. 22. 04:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hatarozott hangnemben ezeket a problemakat igy felvazolni... nem valtozik akkor meg szakitani..
2015. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manócska1 válasza:
szerintem is beszélj vele komolyan,ha nem változtat a viselkedésén nem érdemel meg téged
2015. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!