Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz illetve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz illetve "szégyen" ennyi idősen pettingelni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és 15 éves a barátom,szerintetek szégyen ha ilyen idősen pettingelünk?

Csak normális válaszokat írjatok,köszi!:)



2015. jún. 28. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem 13-14 évesen már nem az... szóval ha akarjátok akkor hajrá ;)
2015. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egy kis szopi-nyali belefér abból nem lehet baj. Viszont a szex-el még várjatok mert még nem hiszem, hogy kellő képpen tudtok vigyázni.
2015. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem szégyen , inkább ez minthogy lefeküdjetek
2015. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Hát szerintem meg nagyon is gáz, és nem is épp túl nagy büszkeség ennyi idősen a petting .. Kiakasztó tényleg, 13 évesen petting??! Hova fajul a világ.

15 évesre már inkább mondanám, h oké, de szerintem még akkor is lehet ezzel várni.

2015. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
15 évesen már rendben, de 13 évesen még nagyon gáz szerintem is, legalábbis én nem értek vele egyet... Ha lenne gyereken és ez valahogy a fülembe jutna, hogy mit csinál ennyi idősen, tuti a pasiktól is eltiltanám, de lehet egy időre a telefonját/gépét is elvenném, hogyha netán titokban szándékozná folytatni a kapcsolatot a fiúval. Nagyon kezd ez a világ fajulni, már csak az a rosszabb, amikor 13-4 évesek fekszenek le valakivel, se a rendes fogamzásgátlással nincsenek tisztában, a "többivel" sem, petting után meg ez szokott következni. De ők "menőnek" hiszik magukat ha nem szüzek, aztán egy életre rossz emlékük lesz az elsőről, felnőttként meg szégyenkezve fognak visszagondolni, hogy ennyire elsiették. Kérdező, tényleg ne menj messzebbre a pettingnél. A barátodról jobb ha nem mondok semmit, hogy vannak igényei az normális 15 évesen, de akkor egy vele azonos korút kellett volna megismernie. Én 17 vagyok, 15 évesen lett először barátom, vele vesztettem el a szüzességem 16 évesen, azóta is együtt vagyunk. De ha 13 évesekkel beszélgetek, semmi szex témát fel sem hozok, úgy gondolom korai még ilyesmikről dumálni velük, akármennyire érett valaki... Legalább 14 éves korig jó lenne kibírni "gyerekként", 8. osztályban úgyis tanítanak ilyenekről.
2015. jún. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
85%

Aranyos, ahogy a 16-18 évesek kiosztják a náluk alig pár évvel fiatalabbakat, hogy "na jó, 15 évesen még oké, 16 évesen már elvesztettem a szüzességem de..." :D


Hát szerintem meg 18-20 évesen sincs elkésve senki ezzel. Nem az a pár év különbség itt a lényeg, hanem a felnőtt gondolkodás, és érettség, de ezt csak az érti, aki már el is jutott odáig, nem pedig nála idősebbek sulykolják.

És igen, visszagondolva fogod te is megérteni, hogy kár volt úgy sietni, csak mert a barátnőid szerint az a "menő". Huszonévesen meg senki nem vesz majd komolyan, mert "ismer", és "tudja" rólad, hogy mekkora kis "ribi" vagy. Hogy fogsz azoknak a szemébe nézni, akik a mostani pasid későbbi barátnői lesznek? Vagy azoknak a pasiknak a szemébe, akik a mostani pasid haverjai, és csak azon fantáziálnak, hogy egy-kétszer őket is lesz.pod, másra nem is kellenél?


Félre ne érts, ezt egy "normális" válasznak szántam, ahogy kérted. Főleg hogy őszinte is.

2015. jún. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Igen, teljesen normális.

Egyébként ez egy olyan magánügy, amihez rajtad és a barátodon kívül senkinek semmi köze.

Mondja itt pár ultrakonzervatív egyén a magáét, hogy 18-20 éves korig meg házasságig ne legyen semmi, de ez akkor is a te életed, nem az övék.

Ha szeretitek egymást akkor nyugodtan pettingeljetek.

A szexszel még várjatok legalább amíg 14 leszel, illetve készüljetek fel kellőképp, ne lássunk ilyen "Lehetek terhes?" kérdéseket az együttlétetek után.

Csak azért ne feküdj le vele, mert ő ezt akarja, csak ha biztosan tudod, hogy akarod te is.

Remélem segíthettem.


kétgyerekes 46F

2015. jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. jún. 29. 09:46
 9/16 Girls are ridiculously shallow válasza:
Szégyen.
2015. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Szégyen és gyalázat..


13 évesen kicsit korainak tartom akár a kapcsolatot is, de elkorcsosult a világ ugyhogy mindenki sz@ rik rá..

13 évesen a nemi élet elkezdése is kicsit korai, de ez is "normális" (sajnos)

De legalább a szeretkezéssel várjatok míg te leszel 16 legalább.. Deee úgyis ma már a 12-13-14 a normális erre szóval szerintem feleslegesen koptatom az ujjam.. :')

2015. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!