Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idézet a barátom nyomulós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idézet a barátom nyomulós exének!?

Figyelt kérdés
Barátommal fél éve vagyunk együtt, de az exe nem hagy békén minket. Mindenhova (face,viber) teszi ki neki a szakítós képeket zenéket , annak ellenére, hogy a barátom letiltotta mindenhonnan. Így egy idézettel szeretném azt érzékeltetni vele hogy "ami az enyém az az enyém" és jó lenne ha leszállna róla és elfelejtené. Sajnos eddig arra vártam, hátha megunja, de nem.. Előre is nagyon szépen köszönöm :)

2015. jún. 29. 00:21
 1/8 anonim válasza:
100%
És szerinted majd egy idézettől leáll vagy mi?
2015. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele , hogy mi is a helyzet , meg azt hogy mit szabadna csinálni
2015. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szembe mondd, ne üzengess. Legalább Te legyél egyenes.
2015. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez soha nem értettem hogy mi a lóf@ szért kell az exekkel foglalkozni..? /-.-\

Sz@ rd már le..

2015. jún. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem s.ard le magasrol... Ne foglalkozz vele!
2015. jún. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eleg nehez lehet nem foglalkozni vele ha belekotoraszik az ember dolgaiba. Szerintem mond meg a baratodnak hogy beszeljen meg vele egy talalkozot ahova te is mesz diszkret tavolsagban maradva es intezze el o vegulis az o exe. Mondja meg neki szepen hogy a kapcsolatuknak vege, veled van teged szeret es kerje meg hogy hagyjon titeket beken, aztan setalj oda es menjetek el a baratoddal ennyi.

18/L Ne idezgess az olyan szanalmas

2015. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igaz, nem valószínű, hogy leállna..

tudja a véleményemet, mert többször rámírt a barátnőjinek a face.jabol..

Elég nehéz úgy tekinteni erre, hogy ne érdekeljen. Több mint fél évig nem érdekelt, mert szánalmas, de már nagyon unom.

Ez a megbeszélés nem is rossz ötlet. Köszönöm :)

2015. jún. 29. 11:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyenkor egy egyszerű "Degelj meg!" elég neki. Ha nem száll le rólatok, egy idézet miatt tuti nem fogja abbahagyni.
2015. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!