Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék, hol keressek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék, hol keressek olyan lányt aki elkísérne egy 2 napos nyeremény wellnessezésre?

Figyelt kérdés
Főiskolás vagyok. A suli mellett nincs sok szabad időm, főleg hogy mellette dolgozom is. Barátnőm is leginkább ezért nincs most, mert nincs időm. 180 cm vagyok, 71 kg, sportos, állítólag jóképű, rendes, kedves srác :)
2015. júl. 3. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
konzumkísérőt kell bérelni PÉNZÉRT (pl. rosszlányok.hu). Ha olyan töketlen vagy hogy ingyennyaralásra sem megy el veled senki...
2015. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az üzenet szövege: Azokat a lányokat nem merem megkérdezni akiket személyesen ismerek. Szívesebben mennék idegen lánnyal. Az izgalmasabban is hangzik :)
2015. júl. 3. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Es nem akarnal tobbet csak h elmenjen vki ne legyel egyedul es jol erezd magad?
2015. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hazudnék ha azt mondanám hogy nem esne jól pl egy kis petting vagy szex azzal a lánnyal aki elkísérne. De nem vagyok idióta, sem pedig nyomulós és tiszteletben tartanám a lány kívánságát is. Szóval lehet hogy rákérdeznék hogy lenne e kedve egy kis pettinghez, de nem erőltetném és tiszteletben tartanám ha nemet mondana. Szerintem ez így korrekt és tisztességes :)
2015. júl. 3. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd el anyukádat. Kedves dolog lenne hisz ő nevelt fel, nincs olyan aki nála jobban megérdemelné.
2015. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet es ha bejossz akk szivesen megismernelek. Oszinten szolva benne lennek szexben is akar ha vonzonak talallak,most csak ilyen lazabb dolgot keresek. A wellness meg csak bonusz hozza:D legalabb nyugis igenyes helyen lehetunk csak ketten:) de ne erts felre nem ku.va vagyok es a wellness miatt irok hanem tenyleg ezt csak ugy mondom ha kulsore is bejossz es megvan a kemia:)
2015. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!