Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ne hagyjam annyiba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ne hagyjam annyiban? Van még esély, vagy már késő?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy 16 éves srác vagyok,aki nem csúnya,csak tapasztalatlan. Még csókolózni sem csókolóztam. Multkor volt egy házibuli,ahol megismertem egy nagyon gyönyörű lányt, 5perc alatt megtaláltuk a közös hangot,és jól elvoltunk. Mosolygott rám,az ölembe ült,de megcsókolni nem mertem,féltem,hogy elcseszem,beégek. Azóta 1x beszéltünk,és nem volt flegma. Utólag visszagondolva nagyon balfék voltam. Viszont elvileg hamarosan lesz egy másik buli,ahová ő is jön. Úgyérzem nem engedhetem el. Jó lenne legalább lekapni,vagy ha megfektetni sikerülne,az óriási lenne. Szerintetek ez a vonat már elment,vagy megpróbáljam akkor is? Szerintetek addig beszélgessek vele facen?
2015. júl. 11. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még nem is csókolóztál, miért akarod rögtön megdugni? Bár ha könnyen kapható, és belemegy, akkor úgyis mindegy. Csak nem értem, hogy ha már megtaláltátok a közös hangot, és jól elvoltatok, miért nem akarod kicsit jobban megismerni, mielőtt lehúzod a bugyiját.

Addig beszélgess vele, következő alkalommal csókold meg. De szerintem lefektetni még korai. Megértem, hogy gáznak érzed, hogy szűz vagy, de abszolút nem kellene annak érezned, nem késtél le semmiről, érdemeld ki a lányt.

2015. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aha
2015. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a dugáshoz kéne a lány?Ha nem hülye,észreveszi,és ott fog hagyni...Nem is csókolóztál,máris meg akarod dugni?...Még nagyobbat csalódtam a generációmban,gg wp.
2015. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 éve olaszországban élek,ahol senkit nem ismerek a csajozási eselyem 0 körül van,ezert nem akarok tavkapcsolatot. De egy csajert meg majd megorulok.
2015. júl. 11. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát a csajnak is nagyon jól fog esni gondolom, ha megdugod, visszamész, és soha többet nem keresed... Gondolkozz már kicsit...
2015. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!