Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok magyar beszélgetős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok magyar beszélgetős oldalakat emoknak? Ahol kifejezetten emok beszélgetnek?

Figyelt kérdés
14 éves emo lány vagyok, és nem találok olyan oldalt, ahol olyan emberekkel tudnék beszélgetni, ismerkedni, barátkozni, mint én:s ha tudtok, légyszi segítsetek:) köszii
2015. júl. 12. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyjad majd kinősz ebből az emo cuccosból.
2015. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem is fogsz
2015. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj!Rákeresel a neten hogy emo chat vagy fene se tudja hátha kidob valamit :/ Ilyen oldalakat nem szoktak csinálni :(

1-es meg drága szivem te most mire válaszoltál?Mert hgy nem ez volt a kérdés ;)És nem kell valakit lenézni azért amiért ő olyan amilyen akar lenni :)


12/L

2015. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. ne okoskodjál már, apád lehetnék. 14 évesen nem tudja eldönteni mit akar tenni az életével...
2015. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as köszönöm:))

4-es de igen tudom mit szeretnék kezdeni az életemmel, kösz de ne szólj bele:)

2015. aug. 28. 22:42
 6/6 anonim válasza:
Ilyen chatről nem igazán hallottam még de facebookon van egy csoportunk ha gondolod csatlakozhatsz,ott sok emberrel lehet beszélgetni. :) És amúgy nekem nyugodtan írhatsz privátban ha gondolod.^^ 15/L (emo/rocker)
2015. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!