Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik nekem egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik nekem egy lány, hogyan tudnám elérni, hogy összejöjjön velem? (Lent folyt. ) F/13

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik. Most vagyok 8.-os és a lány most ment 9.-be. Az a baj, hogy én nem vagyok egy olyan jó tanuló 3-4-es között van az átlagom, ő viszont kitűnő és sok eredményt szerzet. Én inkább a rossz fiús kat. tartozom(cigizős társaság,így megtoszlak aztán jó volt ez az éjszaka,stb.), de az itteni csajokat már unom csak az kell nekik amim van. Ő meg mindig jó kis lányos kategóriába tartozott. Múltkor láttam őt de csak távolról figyeltem. FB-n meg van nekem. Nem tudom mit csináljak, hogy belém szeresen egy randin mit mondani neki mit csinálni, mert szerintem az ciki lenne ha csak nézném és ő engem aztán ennyi. Azt se tudom róla, hogy ha megcsókolnám mit tenne(hagyná, elhúzná a fejét, szará verne). Szóval ilyenek, hogy hogyan tudnám elhívni, mit mondjak neki ha vele szót tudok-e váltani vele(ha ez lehetséges) és mit tudnék tenni, hogy szerelmesek lennénk egymásba.(Nincs nagyon sok bátorságom és önbizalmam ehhez,pedig nem erről vagyok híres). Mi tudna motiválni? 15 éves a lány.

#randi #szerelem #kapcsolat #randira hívás #Szórabírás #Kapcsolat szövés
2015. júl. 17. 02:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem árultál el semmit a kettőtök kapcsolatáról. A Fb-on az ember jelölget meg visszajelölget veszettül, de az még nem emberi kapcsolat. Beszéltetek valaha egymással? Úgy érzed, szimpatikus vagy neki? Úgy értelmezem, a lány nem csak jó tanuló, de valamivel komolyabb is. Biztos vagy benne, hogy jól kijönnétek, hogy lenne miről beszélnetek? Nem bántásból írom, inkább csak próbálok valamivel többet megtudni a szituról, mert az általad leírtak alapján nem lehet értelmes tanácsot adni. Azt sem díjazza minden lány, ha egyből le akarják kapni. Akikkel eddig dolgod volt, azoknak valószínűleg ez nem volt probléma. Ehhez a lányhoz finomabban kell közeledni szerintem.
2015. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mindenesetre ne FB-n tárd ki neki majd az érzéseidet.

Ha elhívod randizni, akkor ismerjétek meg egymást, mivel annak az a lényege, a csók pedig várhat, mert szerintem nem szeretni minden lány, ha egyből lekapják. Hagyd abba ezt a rossz fiús kategóriát, mert ha a lány ilyen visszafogott, nehezen lennétek meg egymással. Ha szeretnél beszélni vele legyél kedves és udvarias, ne pedig bunko és nagyszájú, kérdezd meg tőle mit szeret csinálni, hol szokott sokat lenni. Ha pedig randira juttok, akkor mindenképp te hívd meg valamilyen innivalóra (nem mondom hogy legyen túl drága, csak finom legyen) Remélem segítettem valamit. :) 16/L

2015. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. De még mindig nem merem megszólítani, félek visszautasít.


1-es válaszoló. Iskolában volt az, hogy mikor szembe jött velem mondta, hogy szia én is vissza köszöntem neki(Kicsit flegmásan azóta nem szokott köszöni,akkor még nem voltam belé szerelmes). Szerintem azt hiszi, hogy egy átlagos srác vagyok aki a környéken lakik. Nem hiszem, hogy szimpatikus vagyok neki de ha lenne önbizalmam megszólítani akkor megismerne talán. Jóval komolyabb nálam de én is tudok az lenne. De még mindig nincs vér a pucámba, hogy ráírjak.:/

2015. júl. 17. 20:25
 4/5 Démonka9999 válasza:
Ha köszönt neked, akkor van rá esély, hogy te is bejössz neki. Csak mivel flegma voltál elbizonytalanítottad. Szerintem kezd azzal, hogy kedvesen köszönsz neki, ha találkoztok. Aztán meg nyugodtan társaloghatnál is vele. Kérdezgesd a hobbijairól, mit szeret csinálni, hova szeret járni. A legáltalánosabb kérdéseket is felteheted neki: melyik a kedvenc színe, milyen zenéket szeret stb. És szépen lassan megismeritek egymást, utána meg eldöntitek, hogy tényleg illetek-e egymáshoz. Egy randin csendben gubbasztani tényleg elég gáz...(tapasztalatból mondom) :)
2015. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szia

szerintem kérj bocsánatot amiért flegmán köszöntél szokj le a cigizésről fontosssss aztán hívd el randizni 3. randin megcsókolhatod ha addig tetszettél neki akkor engedni fogja

2015. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!