Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk, volt vagy van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, volt vagy van fiú-lány barátságotok? Éreztetek öbbet? Lett belőle valami? Ugyanis nekem is volt/van fiú barátom, de néhány hónapja nem találkoztunk. Kérdéses, hogy valaha fogunk-e. Bővebben leírom lent.

Figyelt kérdés
Amióta ismerem ezt a fiút, barátok voltunk. Most vagyok 12 éves,(amúgy érettebb vagyok a koromnál) tehát úgy egy éve (4. végén) kezdett furcsán viselkedni. A barátnőim világosítottak fel, hogy tetszem neki. Először nagyon furcsa volt. Kevesebbet beszéltünk, aztán beleszerettem. Ne értsétek férre, nem volt semmi komoy, mármint összenézések, beszélgetések, együt járás termszetesen még sehol, de nagyon szerelmes lettem. Töb ok miatt is iskolát kellett váltsak. /Legfőképp a magasabbfokú tanulás, de ez mellékes./ Keressem vagy majd ő fog? Nektek mi a véleményetek? Volt veletek is hasonló? A hasznnos válaszokat, tnácsokat előre is köszönöm!
2015. aug. 8. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Fogd már fel bmeg , meg minden pisis aki nagynak érzi magát , nem érettebb a koránál , csak ugy érzétik 14/f
2015. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Uhh bammeg... 12 évesen inkább ne csinálj semmit.

Érettebb vagy a korodnál? Egy 12 évesnél milyen az? Nem Dóra a felfedezőt néz hanem Hupikék törpikéket?

2015. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1#

Csak 2 évvel vagy nála idősebb, de hozzád képest már "pisis". :D Hát jót röhögtem. :D

Az viszont tény, hogy itt szinte mindenki érettebbnek mondja magát a koránál. Nehezen tudom elképzelni, hogy ennyi "koránál érettebb" lenne... Aki tényleg az, nem kell bizonygatnia, lejön az írásából is.


Létezik fiú-lány barátság, de nem sok olyan van, ahol még egyik fél fejében sem fordult meg mi lenne, ha... Általában egy idő után elkezdenek másfelé menni az ilyen barátságok. 12 évesen még nem sok értelme van a "járásnak". Abban a korban is vannak érzések, elfér egy pozitív gyerekkori emléknek vagy első szerelemnek, de biztos nem lesz belőle komoly és tartós kapcsolat. Annyi idősen 1-2 év alatt is rengeteget változik valakinek az ízlése, gondolkodása, stb. 17/L

2015. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DamnMouse válasza:
93%

1. Nehezen hiszem hogy 12 évesen akkora a szerelem :D már bocs, de "kicsi" vagy még ehhez:D


2. A legtöbb ember azt hiszi, hogy érettebb a koránál, szóval hanyagoljuk xd


c. Van sok lány barátom, és igen gondoltam rá, hogy mi lenne, ha...de ha tényleg olyan jó barátod, akkor kár lenne elrontani egy "kapcsolattal" főleg ebben a korban:$


4. jah...

2015. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utólsó a választ. Egyébként én pár napja regisztráltam és én is olvasgattam. Valóban sokan monják, hogy érettebbek a koruknál. De ezt én nem fogom bizonygatni. ( És nen csupán az iskolai jegyekröl van szó. ) Egyébként szó sincs járásról, hanem csak kapcsolattartásról, barátságról.
2015. aug. 9. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!