Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti a cuki vagy a "nagysz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti a cuki vagy a "nagyszájú" lányokra buktok?

Figyelt kérdés
Kicsit zavar, hogy mindenki csak cukinak meg aranyosnak gondol és nem tudom, hogy ez pozitív e vagy jobb lenne ha valahogy változnék.

2015. aug. 10. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen nagyszájú, ismerek egy nagyszájú lányt és nekem abból az jön le, hogy öntelt- egoista. Legyen csendesebb, de azért megtudjon nyílni, kedves, ápolt, nyitott legyen a világra.
2015. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Éppen azt tegye, amire szükség van. De nem biztos, hogy kizárja a két tulajdonság egymást. De ha mondják, hogy cuki vagy, akkor rosszat nem jelenthet. :)
2015. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, nem mindig jó ha valaki nagyszájú, sőt..

Egy "nagyszájú" barátnő után azt mondom, inkább legyen olyan mint te, csendesebb. Nekem legalábbis jobban tetszene️

2015. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem pozotiv dolog nincs semmi baj vele en is szeretem a cuki lanyokat^^
2015. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A "cuki" és a "nagyszájú" jelzők mióta egymás ellentétei?
2015. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a cuki lányokat,sőt azok az ideálljaim,ha szeretnél ismerkedni írj :) 18f
2015. aug. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez a nagyszájú megfelelője, de legyen olyan, akivel lehet viccelődni, piszkálódni, és ő is vissza tudjon szólni vicceseket. Ne legyen nyámnyila, meg visszahúzódó, mer az unalmas
2015. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Legyen cuki de azért őszinte is, ami a szívén az száján!
2015. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én igazából nem-bináris vagyok, de azért leírom, hogy inkább a nagyszájúak :>
2020. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!