Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal, de tapasztalt lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, de tapasztalt lány?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és kihasználom a fiatalságomat, szeretek új dolgokat kipróbálni, új embereket megismerni, felfedezni.

Szerintem nem vagyok buta, a szakmám is elég laza, kötetlen kreatív pálya, szóval viselhetek tetoválásokat, piercingeket, nem kell sminkelnem és öltözhetek, ahogy jól esik. És persze kellenek hozzá kapcsolatok, amik folyamatosan alakulnak, ki tudja, kit ismer meg az ember a következő kocsmában, koncerten, sorban állva.

Szerintem csúnya sem vagyok, nem félek flörtölni, a Tinder pl. pedig csak még könnyebbé tette a dolgomat.

Nincs gázos családi hátterem, jó a kapcsolatom a szüleimmel, hetente hazajárok, egyébként pedig barátaimmal lakok albérletben.

Egy alkalommal megjegyezték, hogy ilyen fiatalon meglepő, hogy ennyire tapasztalt vagyok.

Ez mit jelent? Pozitív, vagy negatív?

Köszönöm:)



2015. aug. 15. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Pozitív, de számíts rá, hogy ha később lesz barátod, félni fog attól, hogy mellette is újdonságra vágysz majd. Mivel ilyen kötetlen életmódot folytatsz, arra fog gondolni, hogy nagyobb esélyjel veszed a kapcsolatot is annak, és nem fog annyira közel érezni magához, ami (szerintem) elég fontos lenne. De ha ettől eltekintünk, ez egy pozitív dolog ilyen fiatalon :)
2015. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Ez azt jelenti, hogy jó úton haladsz a r_bancság felé.
2015. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz tapasztaltság alatt? Amit leírtál, azzal nincs gond, pozitív.

Ha a tapasztaltságod és új dolgok kipróbálása alatt azt érted, hogy tele vagy egy éjszakás kapcsolatokkal, akkor teljesen negatív (nálam).

2015. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a különbség a k**va és a ribi között? Az utóbbi túl hülye ahhoz, hogy pénzt kérjen.

Komolyra fordítva a szót: egyszer elkaptam egy ilyen lánytól egy igen csúnya STD-t, azóta hanyagolom a könnyű nőcskéket.

2015. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem volt rá példa, hogy ne védekeztem volna:)

És igen, volt már részem pár egyéjszakás kalandban, ha nem is hetente más.

2015. aug. 16. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát hogy az illető pozitívan értette vagy negatívan, azt csak ő tudja.

Nekem teljesen negatív. 18 évesen "pár egy éjszakás kapcsolat". Hát....gratulálok (Y) Valamit már elértél az életben..

2015. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Akkor ezek szerint tévedtem. Nem jó úton haladsz a r_bancság felé, már az vagy.
2015. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!