Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek melyik/milyen stílus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek melyik/milyen stílus tetszik?

Figyelt kérdés
Öltözködés , zene , kort is írjatok , köszi :)
2015. aug. 16. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:

öltözködés mikor hova megyek ha ki kell öltözni akk egy laza vékony csíkos ing farmerral


Amúgy meg full rapp öltözés és zenében is csak a rapp

17/f

2015. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem , ment a zöld pacsi :)
2015. aug. 16. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű de elegáns,lehetőleg egyedi. Metál a kedvenc,de nyitott vagyok mindenre ami nem JB vagy Skrillex. 15/F :)
2015. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

fiatalos öltözködés, szűk gatya, szűk póló kevés mintával v minta nélkül zenéből jöhet szinte bármi ha jó nem érdekel a stílusa:D

17f

2015. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok stílus bejön, ezért inkább azt mondom el ami kifejezetten irritál.

Undorító amikor egy fiatal srác szó szerint r!bancosan öltözködik, meg Bíbert majmolja.

Én azt szeretem ha valaki átlagos, de attól függetlenül sok stílusra nyitott, mert amúgy én is ilyen csaj vagyok.

20/L

2015. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Leginkább fekete cuccokat hordok meg szeretem az ingeket is és jó sok karkötő. Zene az metál, rock és ezeknek a részei. 15/L
2015. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Öltözködés: igazából mindegy, fiatalos, vidám, esetleg nőies :)

Zene: én az elektronikusat szeretem, de teljesen mindegy mit hallgat a másik :)

18/F

2015. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem leginkább az alternatív stílus jön be.a mai divat szerint öltözködő fiúk kifejezetten taszítanak.

15 vagyok.

2015. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

öltözködés: szeretem a feketét, van 1-2 bandás pólóm, de ezt leszámítva teljesen átlagos:D

zene: rock és metál..Hollywood Undead, Skillet meg ilyenek.:D

15L

2015. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, lemaradt a válasz másik vége.xd

Szóval tetszik, ha a srác kicsit rockos, de lényegében mindegy, csak szeresse a feketét. Zenében legjobb persze ha van egy közös pontunk. Pl tőlem hallgathat Eminemet, Limp Bizkitet, ha közben szereti a Hollywood Undeadet.:D

2015. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!