Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akar megváltoztatni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar megváltoztatni a baratom?

Figyelt kérdés

15 eves vagyok es ő is Ennyi, tobb mint 1 eve egyutt vagyunk es mind 2-én rockerek vagyunk, ebből következik h szinte csak fekete ruhákban éljük a mindennapjainkat (tankcsapdas, pokolgépes, ossianos polokban stb)..eddig ezzel nem volt problémája..mostanaban azt mondta h ha nem tudok valami 'noiesebbet' felvenni akkor nem is akar találkozni..meg akar változtatni..azt akarja hogy rózsaszín polocskakba jarjak tusarkuval, pedig az nem én lennek ugy..nem akarja mar elfogadni a küldöm, pedig regen mindig azt mondta h szereti ahogy kinézek..neha a blsom is meg akarja változtatni..nagyon szeretem de o akkor mert nem tud engem igy elfogadni ahogy vagyok?

15/L


2015. aug. 24. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ugy szeret teged ahogy vagy, akkor nem is szeret igazabol... Csak ennyit tudok mondani.
2015. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

*külsőm

*belsőm

Stb. A helyesírási hibákért bocsánat, siettem es a telefonom jobban tudja mit akarok irni mint en

2015. aug. 24. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdenek neki tetszeni a nőiesebb ruhákban járó nők/lányok,és téged is ilyenben szeretne látni...a belsőt nem tudhatom ennyi infóval...
2015. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Bezzeg én mit nem adnék egy rocker lányért :/ :D

2015. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!