Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha eléggé meg tud bántani,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha eléggé meg tud bántani, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, szinte másfél éve beszélgetünk, csinálunk dolgokat és az utolsó félévben kicsit komolyabbra fordult a dolog. Ennek a kapcsolatnak az én szemszögemből 2 oldala van egy nagyon jó és egy rosszabb. A jó oldala, hogy nagyon jól kijövünk, sokat nevetünk, az ízlésünk is megegyezik elég sok mindenben, szóval sok mindent csinálunk együtt. Kinézetre is bejövünk egymásnak és nagyon sokszor jókedvre derít is vidám vagyok, hogy vele foglalkozhatok és úgy érzem, hogy ő az a nő akiért sok mindent megtennék. A másik oldala, ami jóval ritkább, de számomra annál rosszabb az az, amikor megbánt vagy direkt vagy nem és amikor felhívom rá a figyelmét ,hogy nem kellene, akkor még neki áll feljebb. A másik meg amikor hazudni próbál, nem azt mondom, hogy mindig megmondom, amikor valaki hazudik, de sokszor eléggé látható, nála meg főleg. Sokszor próbálok túllépni rajta és nem szólni ,de amikor alkalmanként felhívom rá a figyelmét, hogy nem kellene hazudni, akkor meg vagy hárítja egy másik hazugsággal, vagy még engem állít be rossznak, hogy hogy merek ilyet feltételezni. A jó dolgok többször jelen vannak és tényleg nagyon szeretek vele lenni, de ezek a rossz dolgok, amikor jönnek alkalmanként, akkor nagyon oda tudnak szúrni, van amikor az egész napom elrontják és az nagyon nem jó :S Volt már, hogy amikor egyszer nagyon rosszkor talált be egy ilyen, akkor felhoztam ,hogy ha ő ilyen, akkor véget kellene vetni az egésznek, de akkor elkezdett sírni én meg eléggé megsajnáltam. Otthagyni nehéz lenne, mert nagyon hiányozna és szeretem is, de ezekre a negatív dolgokra nagyon nincs szükségem az életemben. Így is elég sok rossz dolog van most körülöttem, nagyon nem jön jól a kedvem ilyen szintű elrontása attól, akivel alapból meg nagyon jóban vagyok. Szerintetek mit tegyek?

2015. szept. 15. 23:35
 1/2 anonim válasza:

vezesd be; ahányszor hazudik annyiszor análoztok

meg fog szűnni a problémád

vagy ha kiderül hogy szereti az anált

akkor az csak neked jó haver

amúgy

amikor ugy érzed h bullshitet beszél hagyd a g *cibe

te vagy a kib*szott férfiállat

állj a sarkadra haver

pillanatnyilag azthiszi megteheti ezt

nem

ha hazudik ignoráld a p * sába

majd megtanulja hogy nem illik a másik képèbe hazudni

vagy ha nem

akkor találsz mást haver

nem azt mondom hogy feltétlen monddj le róla deee

van még suna odakinn

hűsèges sunák is

2015. szept. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a helyedben az ilyen dolgok után mindig leülnék vele megbeszélni az egészet. Tudom, hogy nem akarod szóvá tenni, de igenis muszáj lesz ha változást szeretnél. Állítsd kész tények elé. Ne gyengülj el mindig ha sír. Mondd meg neki h szereted és jó vele, de ha hazudik vagy gyakran megbánt akkor nincs értelme folytatni ezt az egészet, mert neked nincs szükséged további sérelmekre. És ha nem hajlandó legalább ennyiben változni akkor majd lesz más aki jobban megbecsül. Ez van :)
2015. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!