Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol tudnék csendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol tudnék csendesebb, visszahúzódó fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos ilyenekhez még nem volt szerencsém. Az osztályban az összes fiú nagyképű és bunkó. A suliban sem láttam eddig senki szimpatikusat. Iskolán kívül nem járok el sehova,talán ez a gond? Azonkívül nem vagyok valami szép sem, ezért is kevés az önbizalmam de, nem is várom el,hogy egy 10/10-es srác az ölembe hulljon. 15/L

2015. szept. 26. 08:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hól laksz?
2015. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Pl itt,de azért bennem megvan az is ami nem tesz unalmassá és fel dobja társaságban a hangulatot 16/F
2015. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok. Csak sajnos pár évvel idősebb nálad:(
2015. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Itt, de ezt a "helyet" pont nem ajánlom ismerkedésre...

Járj el valahova iskolán kívül. Nem pont bulizni, hanem sétálni, esetleg be a városba valami nyilvános helyre.

A szépség pedig relatív. Lehet, hogy valakinek nagyon is szép vagy, sőt lehet, hogy valóságban is az vagy, csak te látod másképp magad :)

2015. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm #4-es. Csak az a baj,hogy egyedül nem szeretek sétálgatni,barátaim meg nem nagyon vannak :(
2015. szept. 26. 10:20
 6/17 anonim ***** válasza:

Az attól függ mondták neked h szép vagy vagy ilyesmi az osztálytársaid lehet azért annyira bunkók veled mert félnek kezdeményezni van amúgy lány barátnőd?

Vagy lehetnek azért is bunkók mert rossz a kisugárzásod változtatnod kell magadon kicsit félénk is vagy azért is lehetnek veled bunkók :P

De többször is elkéne járnod valahov

2015. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Valahová* előző vagyok
2015. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Értem.

Akkor esetleg keresgélj még a suliban. De van még bőven időd, hogy találj valakit, hiszen még csak 15 vagy :)

2015. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#6 Nem velem bunkók,csak úgy általánosságban értettem.
2015. szept. 26. 11:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok 16/F
2015. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!