Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek egy fiúnak, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek egy fiúnak, aki direkt nem néz rám?

Figyelt kérdés
Napi szinten látom őt, eleinte sokat nézegetett engem, de mostmár észrevettem hogy gyanúsan direkt elfordul, még ha látja is hogy nézem. Ez annyit tesz, hogy esélyem sincs, vagy direkt csinálja, esetleg tetszem neki és zavarba jön ha meglátja hogy nézem?

2015. okt. 2. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy átlagos fiú szokás kiszemelt tégedet de jelenleg felmérte a esélyeit..

A srác most úgy gondolja nincs esélye ezért nem is próbálkozik vagy még nem mer kezdeményezni sem ezért elmenekül a helyzettől úgy hogy kerüli a szemkontaktust.

De e szerint tetszel neki csak vagy nem akar mégse belefogni vagy nincs mersze.

2015. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hany évesek vagytok? :)
2015. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

16 ő 17.:)

Értem, csak annyi a baj hogy nemis tudom megkülönböztetni hogy most direkt csinálja vagy tényleg nem érdeklem.

2015. okt. 2. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
igen csak kényelmetlen lenne számára odamenni hozzád ha te nagyon akarsz tőle valamit akkor mondjuk facebookon ráirhatsz kezdeményezésnek hát ha önbizalmat kap tőle
2015. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jelöld be facebookon.Ha tetszel neki úgy is rád fog írni hogy miért jelölted be,és így majd alakulnak a dolgok maguktól.Ha meg nem akkor írj rá te valamilyen kitalált indokkal,abból lehet le jön neki hogy bejön neked.egy próbát meg ér:)

És még lehet meg jön az önbizalma is :)

2015. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bejelolhetned Facebook-on en nem írnék ra rögtön, miután vissza jelöl :)


Legelőször köszönnek neki :)

2015. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez lesz.:D Köszönöm.:) Egyébként suli után is láttam pénteken, de minha teljesen idegen lennék neki.
2015. okt. 3. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!