Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az jelent valami,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jelent valami, ha egy srac azt mondta, hogy ''ne félj'' es a végen meg egy cuki mosollyal megspekelte az egészet?!

Figyelt kérdés

En ultem es a mögöttem levő falnak nekidobta a labdát, en hat raneztem, hogy nehogy ramessen, es itt szólalt meg, hogy "ne félj :))" es egy eszméletlen cuki mosolyt is 'hozzatett'


Szerintetek ez jelent valamit? :D


16 eves a srac



2015. okt. 8. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Most ideírom, hogy jelentHET, attól te nem leszel okosabb, szóval nem tudom, milyen választ vársz. Hát szerintem 50% az esély, mert vagy igen, vagy nem. Ennyiből nem tudjuk megítélni. Különben is, direkt dobta oda a labdát, hogy legyen oka odamenni hozzád, vagy csak úgy sikerült? Mert ha direkt dobta oda, és tényleg nagyon cuki volt az a mosoly, akkor nagyobb eséllyel jelentHET
2015. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem direkt, mivel mögöttem/mellettem nem volt palánk :D ( kosarlabda)

Es simán dobhatta volna máshova is, eléggé szeles a fal :D


Es szerintem nagyon cuki volt, de lehet csak igy sikerült :D

2015. okt. 8. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!