Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy beszélgessek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy beszélgessek a sráccal egy nagyobb társaságban?

Figyelt kérdés

Vagyis inkabb hogy kezdjem el?

Milyen mondattal? :D



Beszélgettem vele Facebookon, de az utolsó beszélgeteseknel mar fura volt, nem kérdezett vossza, 1-2 szóban válaszolt, en ezt meguntam es ezért nem írtam neki, kb 3 hete beszeltunk utoljára


Ma megyunk egy ismeroshoz szulinapozni es elvileg ott lesz a srac is ( mar régebben is találkoztunk a társasággal)

Kb 15-en leszünk ( rajtunk kívül leginkabb felnőttek)

Es nem tudom hogy kezdhetnek el vele beszelgetni :/


De ha ma nem is, akkor holnap találkozunk, városnézésre megyunk ( kb ugyanazokkal, akikkel ma is találkoznánk)


16 eves a srac



2015. okt. 10. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van:


1) Szia! Rég beszéltünk. Mizu/Hogy vagy mostanában?

2) Az a doot szituációhoz kapcsolódó, random beszélgetés indítása.

2015. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!