Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gázul viselkede...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gázul viselkedek? Most ismerjem be újra az érzéseim, vagy szenvedjek tovább csendben? (gimnazista/hölgyemény)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy olyan lány vagyok, aki nem szívesen ismeri be az érzelmeit és még önmagának is tagadja. Igen, van egy srác aki megtetszett (szerencsétlen, komolyan sajnálom). Egy éven át utáltam, rendszerint szidtam a barátnőimnek mert egy egoista, feltűnési viszketegségű, okoskodó gyökér. Valószínűleg halálra tüsszögi mai napig magát miattam.

Később aztán a negatív érzés lassacskán átcsapott a másik végletbe. Általánosan gúnyos humorral csipkedem, vagy rosszabb esetben hátba csapom, mert miért ne? Úgy látom nem zavarja :D (Nem sértődik meg rajtuk, ő is piszkál barátságosan. Nem veszi zokon amit teszek vagy mondok.)

Belekotnyeleskedik az álmaimba, azon kapom magam hogy őt keresem vagy figyelem. Minden, a legapróbb baromság is bevésődik az agyamba vele kapcsolatban. Megihlette egy versem (róla szól), egy karaktert a könyvemben, valamint kapott tőlem egy portrét.. és kis híján készült neki még egy! Utálom, felakarom darabolni, de közben még sem, szeretném ha szeretne. Viszont annyira idegen nekem ez az érzés, talán félek is tőle.

Azt hiszem őt is összezavartam... amikor egy osztályszintű partin illuminált állapotban vagyunk/voltunk az arcát simizem, megölelem, és elhívtam moziba (ezekre pozitívan reagál(t)) valamint beismertem hogy kedvelem... Mivel külön klikkekbe tartozunk, azóta se beszéltük ezt meg, talán nem is emlékszik rá az alkohol miatt. (Bár ezt kétlem, én többet vedeltem és amúgy sem bírom a piát mégis minden kristálytiszta. Csak a gyenge vallomás után faképnél hagytam mert már az is nehezemre esett hogy kimondjam. Nemhogy még kivárjam a választ..)

Rám nézve EZ az egész mizéria KÁROS. Nem bírom elviselni hogy ok nélkül szeretem, nem bírom hogy pont Ő az akit a rózsaszín köd akar megszépíteni előttem. Röhejes hogy elfogadom a hülyeségeivel együtt, és egyre több közös dolgot vélek felfedezni.

Én komolyan próbálok nem vonzódni hozzá...



2015. okt. 12. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy gáz ismerd be az érzéseid és ha szenvedsz akkor add ki magadból mert mindenkinek szüksége van vígaszra
2015. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te is sajna tipikus csaj vagy, akiknek titkon bejönnek a barmok. Meg sem érdemli a rajongásod.

Ha próbálsz nem vonzódni hozzá, akkor próbáld erősebben. Nem is a vonzalmat kell csökkenteni, hanem az ingert. Tehát kerülnöd kell őt. Mindennek ellenére értelmes lánynak tűnsz, megérdemelsz egy normálisabbat is.

2015. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Meglehet, csak nem akarom vállalni a következményeket, a rosszféle változást.

Büszke vagyok, van tartásom, tehát gyengeség lenne részemről keresni a vigaszt ^^" (Pl.: panaszkodni se szeretek.)

Nem tudom lenne-e idegzetem félrehívni és megkérdezni mit gondol. Én adtam utalásokat, arról nem tehetek hogy ő egy kretén alak. Ha újra elismételném az érzéseim, nem tudom mennyire volna úriember.. Vélhetően az lenne, feltételezzük a jobbat optimistán.


Második: Igyekszem nem besértődni a tipikus szócskán. Maradjunk annyiban hogy ez egy általános xar életérzés, ami gyakori a nőknél.

Igazad van, nem érdemli meg! Viszont ez nem kontrollálható, az ember szívvel szeret nem ésszel.. érted... Nem kiválasztás útján megy ez.

"Próbáld erősebben.." - :"D

Mellékesen, téged egy lány tömény szadizmussal eltudna ijeszteni?

Az elkerülés kicsit nehézkes lesz, mivel osztálytársak vagyunk, illetve a jövőre nézve regisztráltunk programokban amikben látnunk kell a másikat. Mindenesetre megkísérlem megfogadni a tanácsod.

(Az utolsó mondatot pedig köszönöm. Nem csak tűnök, hanem az is vagyok ;D)

2015. okt. 12. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Igen, az ember szívvel szeret. De azt ésszel dönti el, hogy b*szok rá, inkább keresek másikat, vagy éppen megmondom neki, hogy mi a véleményem.
2015. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2017. szept. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aztán mire való a büszkeség. Nem tudhatod mit vesztesz, ha hagyod elmenni. Aztán ha találsz jobbat akkor is bármikor otthagyhatod. Mért félsz a boldogságtól? Jobb végigszenvedni az iskolát? Lehet iskola után ott fog hagyni, de legalább gazdagodtál egy csomó pozitív élménnyel. Megismered a férfiak működését. Így könnyebben tudsz majd később kapcsolatokat kialakítani.


Vagy végigszenveded az iskolát. Érzelmileg teljesen kiégsz, meggyűlölöd a férfiakat. Lehet idő közben frigiddé is válsz. Veszítesz a szépségedből, fiatalságodból. Meg felnőtten már távolságtartóbb az ember. És sokkal nehezebb kapcsolatot kialakítani. Aztán ha akarsz se tudsz örömet okozni a szeretett férfinak. Lehet végül majd egyedül maradsz, és büszke lehetsz magadra. Éljen a büszkeség!!!!!

2017. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában nincs tökéletes férfi. Minél fiatalabbak vagytok annál könnyebben alkalmazkodtok egymáshoz. Felnőttkorban már kialakul a személyiség, és nehezebben megy az alkalmazkodás. És inkább a kényelem, a pénz, a karrier válik fontossá.


Az hogy hogy alakul az életetek, az rajtatok múlik. Jókor kell lenni jó helyen. És aki mer az nyer. Ha erőt adtok egymásnak a küzdelmeitekhez többre vihetitek, mint ha akadályozzátok egymást, vagy megkeserítitek egymás életét.


Próbáljátok mélyebben megismerni egymást. Nem a szavak számítanak, hanem a tettek, a célok, a törekvések. Akkor tudod meg mit vesztesz, ha megismered milyen valójában.

2017. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!