Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon gyerekes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nagyon gyerekesek a 18 körüli fiúk?

Figyelt kérdés
Egyidősek vagyunk, de valahogy nekem ez a korosztály olyan, mintha totál gyerekek lennének hozzám képest. Más is van ezzel így?
2015. okt. 17. 18:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%

Nem, szerintem is. De ugyanez a helyzet a lányokkal is. (Szerencsére mindkét nemben vannak kivételek, csak sajnos kevés). És nem csak, hogy éretlenek, de nem is férfiasak.

Épp valamelyik nap beszéltük barátnőmmel, hogy néhány éve a végzős srácok mennyire jól néztek ki (férfiasak), de a mostani végzősök kinézete elég gyerekes :/ éles határ van közöttük, pedig csak néhány év...

17/l

2015. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egyre gyerekesebbek, de én is. :D 17/L
2015. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Szerintem ezt nem lehet így eldönteni, én 23 éves srác vagyok, de minden korosztályból és nemből ismerek bőven gyerekes embereket, ez leginkább az életmódtól függ, én pl szegényes gyerekkort éltem meg, hamar jött a nagybetűs élet önállóan élni stb. magamat tekintve 23 évesen érettebb vagyok mint sok nálam jóval idősebb pasi kollégám akiket a szülők tartanak el, na ők pl gyerekesek.. rengeteg dologtól függhet, hogy ki gyerekes és ki nem. Nem lehet ezt általánosítani a 18 éves srácokra
2015. okt. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Ezért is nincs egy normális haverom, mert akiket ismerek mindegyik gyerekesen viselkedik. Ha esetleg komoly fiút keres valaki ajánlom magamat Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei 18 éves srác vagyok :)
2015. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

Az 5-össel csak egyetérteni tudok.


Mondják egyes lányok, hogy nekik idősebb férfi kell, mert éretten gondolkodik, közben a valódi ok általában az, hogy "hú, de vonzó teste van az idősebb pasiknak!!!".


Általában a lányok és a fiúk is éretlenek, mindkét nemnél van kivétel.



11: Azért te se lehetsz valami érett, ha a kinézetükről ítéled meg őket. Ismerek olyan fiút, aki sovány, nem túl vonzó testű, mégis sokkal érettebben gondolkodik, mint az izmosabb osztálytársai. Ezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy ne külső alapján döntsd el, hogy ki mennyire érett.

2015. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

11 vagyok

Nem a külső alapján ítélek meg senkit, de elég sokat elárul az ember jelleméről a kinézete. Ennek ellenére beszéltem már páwának kinéző sráccal, aki teljesen normális volt, és ilyannal is, aki átlagosan/normálisan nézett ki, de nagyon gyerekes volt.

De az biztos, hogy ez a korosztály hihetetlenül érettlen :/

2015. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
tegyünk külömbséget a dologok között. pl hogy ki mit mutat a külvilág felé, és hogy mi jár a fejében. akkor az is lényeges hogy milyen társaság milyen viselkedést hoz ki az adott személyből, vagy épp a helyzet. én meg pont mondanám az ellentettjét, de az pont olyan ostoba általánosítás lenne mint ez a kérdés. most őszintén. 18 vagyok, a korombeli lányok ugye..... maradtak a fiatalabbak. ők idősebbet akarnak, én meg értelmeset. hmm a korához képest milyen komoly mi? nekem nem ment a dolog. huszon éves lányokkal olyan jókat el lehet beszélgetni amíg témába nem kerül a kor. olyankor vörös fejjel eltűnnek dolgukra. és mielőtt valaki kérdezné, mindíg kivételekre számítok.
2015. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

18 vagyok en is,anyam sokat van kulfoldon(nagyon),akkor egyedul vagyok itthon.van hogy honapokat,mamam jon at neha.

Ellatom magamat,az allatainkat,a kertet,a kocsimat,kozben tanulok,hetvegen meg meg bulizni is van ido.

Ez szerintem szinten nem korfuggo,hanem hogy ki hogy nott fel(ha fel nott egyaltalan)

Haverom pl szinten most lett 18 mint en,de ha egy fel delutanra egyedulhagyod penz nelkul ehenhal...ez emberfuggo.

2015. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!