Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti osszejonnetek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti osszejonnetek egy ilyen lannyal?

Figyelt kérdés

Ti osszejonnetek egy egy ennyivel idosebb de ilyen lannyal?


Mondanam hogy erett lannyal,mert nem teljesen ,de elegedett vagyok a gondolkodasommal.

Es tavaly is az voltam de megis ugy gondolom ma ,hogy nem voltam az ,szoval valoszinu jovore is ezt fogom gondolni :D a lenyeg hogy szerintem erettebb vagyok a koromnal de meg azert fogok fejlodni.

Van egy srac 23eves es nagyon tetszik,jokat beszelgetunk ,en 16 vagyok.

Szerintetek a korkulonbseg ellenere lehet eselyem nala?



2015. okt. 17. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Én 16 évessel 23 évesen nem jönnék össze.
2015. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2015. okt. 17. 19:45
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet esélyed!

Az intelligens emberek nem a kor szerint választanak párt, hanem az érzések, és az összhang alapján.

Nem értem azokat az embereket, akik a korhatárokkal korlátozzák a párkeresésüket. Az élet így is épp elég korláttal van tele, minek korlátozzuk még saját magunkat is?! Ha egy 23 éves fiú és egy 16 éves lány között megvan az összhang, szeretik egymást, és boldogok együtt, de a fiú a korhatárra hivatkozva elszalasztja a lányt, akkor ő a legnagyobb idióta a világon.

2015. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Utolso nagyon koszonom:)<3 ez jol esett
2015. okt. 17. 20:04
 5/20 anonim ***** válasza:
24 vagyok. Igazából alapvetően nem okozna problémát, hogy 16 vagy, mégis nehezen tudnám elképzelni, hogy valakivel aki ennyi idős jól működő párkapcsolatom legyen, de persze nem kizárt.
2015. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. okt. 17. 20:32
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
ne haragudj nem bántásból mondom de megakar fektetni.22 vagyok fiú és az ilyen helyes kataegóriába tartozik én is és majdnem az összes ismersöm csinált már ilyet.
2015. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Koszonom,ezt is szem elott tartom :)
2015. okt. 17. 20:42
 9/20 anonim ***** válasza:
23%

Nem.

És az utolsó kérdésedre is nem a válasz. Illetve esélyed biztos lenne, de nem egy komoly kapcsolatra.....:) Akármennyire is értelmesnek vallod magad, tudna vezetni a naiv orrocskádnál fogva.

2015. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
:(
2015. okt. 17. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!