Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azthiszem tetszem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem tetszem a legjobb barátomnak, mi erre a jo reagcio?

Figyelt kérdés
Szoval ő fiú én lány. Sokok barátom van de azok csak ugy vannak és ő az egyetlen barátom akivel amikor beszélek egyszerűen érzem h megért és teljesen egy húron vagyunk. A legjobb barátom... És ma arrol beszélgettünk h tetszik neki egy lány és elég erős célzásokat tett h én vagyok az, persze én beijedtem és tettem a hülyét... Leginkább azért mert van egy párom akit mindennél és mindenkinél jobban szeretek. Mit kéne tennem?

2015. okt. 22. 20:32
 1/3 Benhb válasza:

A reakciót k -val kell írni.


A legjobb az lesz ha megmondod neki, ő csak barát, és az is marad mert a szeretői állás már be van töltve.

2015. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
k-val írni a reakciót például nem ronthat a helyzeten. Az sem, ha kommunikálsz, mint az emberi lények szokták. Tudasd vele, hogy mi a szitu, ha úgy érzed nyomul, vagy pedig tartsd tőle a távolságot, ne puszilgasd, ölelgesd, ülj az ölébe, flörtölj vele, stb.
2015. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, jó, Bocsi a reakcióért. Késő van és alapból is csapnivaló a helyesírásom ilyenkor meg pláne. Szoval értem amit mondotok és Köszi a válaszokat, én is arra jutottam h beszélni kell vele mert igy korrekt. Csak azt nem tudom h egy ilyen dolgot h kell megbeszélni. Volt már máskor is h kikosaraztam valakit, de az nem volt a legjobb barátom és azóta sem beszélűnk.
2015. okt. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!