Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora pulcsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora pulcsit vegyek barátomnak? Méretei kb:61kg 178cm. Nagyon vekony, lapos has, vékony lábak.

Figyelt kérdés

2015. okt. 26. 05:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A láb minek hozzá? M est vagy l est ha nem zavarja h bö
2015. okt. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azèrt hogy legyen elkèpzelès rola milyen az alakja mert nem olyan hogy vekony has vastag elefant labak vagy hogy nagy sorhas es vekony labak hanem aranyosan nez ki.Es koszonom a alaszt
2015. okt. 26. 07:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is M vagy L,vagy merd magadhoz a pulcsit ha egy alkatotok van
2015. okt. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem igazan vagyunk egy alkatok 152cm vagyok :D
2015. okt. 26. 08:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 183cm vagyok és 75kg, nekem a legtöbb pulcsim L-es, az M-es is jó rám még, de már kicsit kényelmetlen, szóval jó lesz neki szerintem az M-es, bár ez függ a pulcsi szabásától is :\ 18/F
2015. okt. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
182cm vagyok és 64kg. Én M-eset használok.
2015. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én párom szintén 61 kg , és 181-182 cm magas , ő M-mes pólót és pucsit hord , kabátból pedig L-leset :)
2015. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en kb ugyan ez vagyok(58kilo,178centi) csak en szeretem ha nem tul nagy ram a cuccom inkabb a szukebb dolgokat szeretem ebbol is egy relativ elegansabb stilus meg nemszeretem ha lognak rajtam a ruhak mert felsotestem szalkas emiatt szeretem ha kirajzolodik de ez attol fugg hogy milyen a stilusa csak te tudhatod vagy ha nagyon nem megy akkor kerj segitseget az anyjatol o biztos tudja:Ddd 16f
2015. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos kommentet szerintem inkább az M-es az ő mèrete.Mert ugyebár nem duci csak magas:) Nem annyira elegáns stílust kèpviseli egy farmer csőnadrág(nem az a szètvágom a combom stilusú meg nem is teljesen tapad a vádlijánál hanem inkább a szabása cső szerű) egy póló(Koponyás fekete cuccok általában) meg egy pulcsi meg most így a hideg elkezdtevel egy kabat ami bőrhatású
2015. okt. 27. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!