Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire jegyeztek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire jegyeztek meg egy lányt, ha pl azt mondjatok neki, hogy 'ne félj : ) ) ) ) '?

Figyelt kérdés

Mennyire ismeritek meg ezek után pl a suli folyosóján?


Kort is legyszi :)



2015. okt. 26. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit értelmezhetetlen kérdés. De megpróbálom. Mivel mondtam neki, hogy "ne félj", valószínűleg beszélgettem vele. Egy olyan lánynak (vagy bármilyen embernek), akivel beszélgettem, köszönni fogok az utcán vagy a folyósón is. :)

17

2015. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem beszéltem a sráccal, csak edzésen volt egy ilyen "felmondata" hozzam :) :/
2015. okt. 26. 23:37
 3/3 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem a kérdésre akkor a srác edzés közben feléd dobott egy labdát de direkt nem téged célzott, mosolygott rád és azt mondta ne félj


és ha jól emlékszem elég megfelelő válaszokat kaptál


mind1, sztem igen kedvelhet

2015. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!