Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok jégkori vagy bowling...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok jégkori vagy bowling vagy mozi? Vacsi a lánynál vagy valami gyorsétteremben? Melyik párosítás jönne be jobban?

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
A mozit kizárnám, a másik 2 között nem tudok dönteni. Talán jégkorcsolya, mert inkább mozgok. Inkább vacsora egy étteremben egy szép téli estén. :)
2015. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mozi semmi képpen sem, mert ott kezdődik a film és nem lehet úgy beszélgetni. Szóval Bowling 🎳 vagy pedig jegkori. A vacsi meg szerintem a lánynál mert én személy szerint utálom az ilyen helyeket, de azt meg lehet úgy gondolná a csaj hogy meg akarod fektetni, szóval erről a csaj véleményét kérd ki.
2015. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mozi csak a sokadik találka után jó szerintem, a bowling-ot annyira nem szeretem. Szóval én a jégkorit választanám egy vacsorával. A gyorsétterem nekem se jön be.

17/L

2015. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Lány vagyok szóval a vacsi nálam az én ötletem, csak érdekelt, hogy a pasiknak melyik jön be jobban.. :)
2015. okt. 28. 16:42
 5/9 A kérdező kommentje:
És az étteremre én is gondoltam, de nem akarom mert azok drágábbak.. :))
2015. okt. 28. 16:45
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Mozi felejtős, másfél óra sötétben, csendben, az nem randi, ismerkedés :-P ... A másik kettő közül, amiben jobb vagy :-D

Vacsi persze nálad, akkor nem kell utána hazakísérni és nem kérdés, hogy fel van -e hívva lakásra a srác; helyben vagytok, lehet rögtön nekiállni az érdemi dolgoknak.

2015. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jégkori, aztán vacsi a lánynál :) És ez még azért is jó ötlet, mert a fiú tud állni mindent a korizásnál (kölcsönzés, belépő, meg utána vmi tea, vagy kávé), és ha a lány meghívja magához később vacsizni, akkor egyikőjük sem érzi magát rosszul a meghívás miatt :)


F

2015. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2015. okt. 28. 18:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja akkor bocsesz :D:D így már Teljesen más mert mehettek hozzád.
2015. okt. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!