Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha egy lányon hegek vannak?

Figyelt kérdés
Gyerekkori balesetek, esetleg műtétek miatt.😞😥

2015. okt. 28. 16:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Igen, belebotlottam, de nem estem el, mert észrevettem a hibát.  Ahogy látom, a többiek még elnézőbbek nálam. :) (2. voltam, aki igazából 4. :D)
2015. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha "heg" címszó alatt hiányozna a bal bokája, nyelnék egy nagyot, de nem zavarna.
2015. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Kezdek megnyugodni.Bár azért mindig ott fog bennem motoszkálni ez a kérdés.:D
2015. okt. 28. 19:13
 14/24 anonim ***** válasza:
Engem nemzavarna.:D Az értelmesebbeket meg szerintem nem ez fogja érdekelni. :)
2015. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem zavarna.Nekem is van egy műtét miatt,habár nem annyira látszik.17/F
2015. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nekem is műtéti hegeim vannak.Valamelyik már egészen halvány,de nagyon zavarnak..

Köszönöm a válaszaitokat srácok!😊

2015. okt. 29. 12:49
 17/24 anonim ***** válasza:

De neked hol van az a heg?

Látod mindenki azt mondta nem zavarná:)

17/L

2015. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
engem sem zavarna ha van műtéti heg. nem a te hibád, és ha nem olyan helyen van akkor figyelmet sem kelti fel. volt barátnőmnek is volt a karján pár műtéti hegy, ahol betették a vasakat, és ahol kivették. sosem zavart. nem gáz az :)
2015. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is eleinte nagyon féltem, hogy mit fognak szólni az osztálytársaim, a barátaim, a fiúk, mivel a nyáron egy baleset miatt a homlokomon, a nyakamon, a hasamon és a felkaromon vannak hegek (has és felkar műtét, a többit varrták). Szerencsére nagyon toleránsak voltak, senki sem szólt be, nem bántottak miatta, sőt még annál is jobban vigyáztak rám! Egyszer mondtam, hogy fáj a fejem, az egyik osztálytársam (fiú) annyira megijedt, hogy szólni akart a tanárnak. :)

Amúgy még van egy srác, aki tetszik és egy csomót beszélgetünk, lehet tetszem neki, őt sem zavarja. :)

Szóval ne parázz, nem fognak megszólni miatta! :)

2015. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem zavarna nem tehetsz róla.
2015. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!