Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha egy lányon hegek vannak?

Figyelt kérdés
Gyerekkori balesetek, esetleg műtétek miatt.😞😥

2015. okt. 28. 16:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy zavarna,van akin még jól is néz ki :D

15/F

2015. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Dr. Kangörcs ***** válasza:
Dehogy zavarna. :)
2015. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha nem a maga vagdosása miatt van, akkor az taszító. Ha viszont műtét, vagy valami más baleset miatt van, az természetesen nem taszító. A vagdosás azért taszító, mert ha már addig jut el az ember, hogy fájdalmat okoz magának az szerintem nem teljesen komplett.
2016. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem, rajtam is vannak, pont az arcomon :( gyerekkori autóbaleset, nekem egy lányon nem lenne vele bajom de tudom hogy a lányok utálják az én hegem, de mit is vrok, tényleg elcsúfítja az arcom...
2016. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!