Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy nem lehet engem kedvelni vagy szeretni jobban, mint egy havert? 19/f

Figyelt kérdés
Még nem volt párkapcsolatom. Jelenleg van egy lány, aki bejön nekem és pár ismerősöm szerint ő is kedvel engem. De bökkenők vannak nálam: nem hiszem, hogy kedvel engem, meg el tudna velem képzelni egy párkapcsolatot; ráadásul ha a kezdeményezésről volna szó, például meg kellene fognom a kezét, akkor sem mernék cselekedni, mert egyszerűen az jut folyton olyankor az eszembe, hogy mi lenne, ha elhúzná a kezét és akkor az és talán a többi találkozó is kellően ciki lenne a számomra...

2015. nov. 3. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova. Elsőre elég az iskolai büfé.

Aztán, ha már abrakoltok, utána lehet beszélgetni is.

És szedd össze, ami önbizalmad van, mert a lányok nem szeretik a bátortalanokat!

2015. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kissé messze lakunk egymástól, így nem tudunk akármikor találkozni. Amikor együtt vagyunk, elég jól el tudunk hülyülni egymással, meg amikor kell, akkor határozott vagyok mellette. De amúgy meg nem igazán tudok az lenni, mivel az önbizalmam és a magabiztosságom is a föld alatt van... :(
2015. nov. 3. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdetnek ez már nem rossz: akkor keress alkalmat, mikor közös programotok van. Menjetek el kirándulni (csapatban), vagy moziba.
2015. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szard le, hogy mi van ha elhúzza a kezét. Gondold azt, hogy egyenrangúak vagytok. Gondolj arra ,hogy te vagy a főnyeremény. Ha tényleg elhiteted ezt magaddal, akkor lesz önbizalmad, és lesz sikerélményed. Higgy nekem.
2015. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Legközelebb 2 hét múlva fogunk menni Pestre kettesben és ott leszünk egész hétvégén, szóval a kirándulás megvan. Moziba nem szívesen megyek, mert ott nem tudnék vele beszélgetni.

A főnyereményes dologról meg annyit, hogy egyszer egy lány folyton mondta nekem és nagyon szerettem, aztán mégis átvert, nem voltam az és nem voltam neki fontos... :/

2015. nov. 3. 15:00
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia! Látom elég fiatalka vagy. Nem mintha én a magam 26 évével hú de öregnek számítanék, de ismerős az önbizalom hiány, ami megkeseríti az ember életét és hátráltatja párkapcsolatok terén. Nő létemre nem nagyon tudom elképzelni, mit érezhetsz fiúként, főleg, hogy tény, a pasinak kell kezdeményeznie. Viszont! Ha már jól elhülyültök, tudtok beszélgetni, keresi a társaságod, mosolyog Rád, stb, az nagyon jó jel. Biztosra veheted, hogy nem fogja elhúzni a kezét, meg ha ne adj isten mégis, az lehet csak annak a jele, hogy félénk, adj neki időt, próbáld meg újra, kicsit később. Mert hát mi történhetne? Nem fog mindenki szeme láttára szíven döfni egy konyhakéssel, de még csak sikítozni sem fog félelmében, hogy "te perverz disznó, ne fogdosd a kezem" XD

Egyáltalán nem igaz egyébként, hogy a lányok nem szeretik a félénkebb srácokat. Persze ne légy besz*ri nyuszi, de csak jó, ha látszik rajtad, hogy kicsit bizonytalan vagy. A határozottság is taszító tud lenni. Legalább biztosra veheti a csaj, hogy nem csak átmész rajta, mint az úthenger, hanem komolyan érdekel téged. Mert hát csak akkor lesz félénk a fiú egy lány társaságában, ha az a lány tényleg számít neki és ezt minden nő tudja!

A kellemetlen helyzeteket ne kerüld, mert sosem tapasztalsz különben. Tanuld meg megélni őket, levonni a következtetést. Nem fogja a ciki sztorikat senki a homlokodra tetoválni. Azoktól leszel férfi.

És igen, jöhetnek a cinkelő kommentek a válaszomra, hogy "Hát persze, csak egy dilis p*csa tud ilyet írni", meg hogy "Minek ennyi nyál" Vagy hasonlók, de sajnos annyi selejtes pasi van a világban. Érzelmileg sekélyesek és életképtelenek. Ezért igyekszem jó irányba terelni. Tudom a csajok is nagyon elvannak korcsosodva, de legalább mindig van lehetőség jobbá válni...

2015. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!