Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy izmos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy izmos vagyok, állítólag jóképű, de most a szakításom óta egy lány sem akar randizni velem? :S

Figyelt kérdés
És az egyébként normális, ha izgat, ha egy lány böfög?
2015. nov. 7. 11:01
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk ami a combok, meg a vállak között van jobban izgat :)
2015. nov. 7. 11:07
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
biztos egy nagyképű f a s z vagy, nem? :)
2015. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mivel ki kellett írnod a kérdést biztosan magad alatt vagy, talán ezért..?
2015. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Mostanában egyre többet kondizok, legutóbb jógáztam is (belefutottam egy órába) tervezek jiu jitsuzni, és karatéztam egy ideig. Ezért mertem le írni, hogy izmos vagyok mert határozottan izmosodok. A hasam hetekig fájt az erősítésektől, de megvan az eredménye.

Az, hogy jóképű vagyok, azt szokták mondani.


Hát már nem vagyok annyira magam alatt sem. Szóval nem értem. 2 hónap telt el a szakítás óta.

2015. nov. 7. 11:19
 5/22 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy az önbizalmam kicsit gyenge, de én például olyan vagyok, hogy nem szoktam mondogatni, de ha egy lány eljön velem randizni, azzal illik lefeküdni. Elég nagy bunkóság, ha nem teszem meg, vagy nem csókolom meg. A barátnőmmel is így volt, az első randin már lefeküdtünk. Utána 3 évig voltunk együtt. Na nem ez a lényeg.

Hanem az, hogy 2 hónapja egy randi sem jött össze és nem értem miért. Lehet, hogy nekem fogyott el a türelmem a nőkkel szemben?

2015. nov. 7. 11:21
 6/22 A kérdező kommentje:
Amúgy randiztam már innen is lánnyal, meg is csókoltam, rendes volt, csak utána jött az exbarátnőm és megszakadt a kapcsolatunk ő meg összejött valami rocker fazonnal.
2015. nov. 7. 11:23
 7/22 anonim ***** válasza:

Mi van ?????


"de ha egy lány eljön velem randizni, azzal illik lefeküdni."


Huhú, ez kemény, leestem a székről is, igen érdekes, intelligencia hiányra utal, meg még ne kelljen sorolni mire, de hát talán ez a válasz mindenre...

2015. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom illik megpróbálni. Ha nem, akkor a nő nem néz férfinek.

Én ha negyed óráig kettesben vagyok egy nővel, mondjuk egy munkatársammal megfogom a combját. Ez van.

A csók meg alap, nem értem mi ezzel a baj, na de asszem megyek is. El kell mennem a nagypapámhoz a hajnyírómért. Várom a további válaszokat a kérdésemre!

2015. nov. 7. 11:29
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja és most csak a szakítás miatt vagyok ilyen. 3 évig nyugiba voltam.
2015. nov. 7. 11:30
 10/22 anonim ***** válasza:

Ja hogy már dolgozol is :D Ez döbbenet hallod... Azt hittem vagy 16 éves aztán azt se tudod merre van észak, de hát így... Itt bajok vannak :D

Persze remélem inkább a kérdés a kamu...

2015. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!