Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rolam a leirtak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rolam a leirtak alapjan? Lent⬇

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok hogy mit gondoltok rolam,es hogy miert nem volt eddig baratom :D

Kinezetileg ennyi:

Barna kozephosszu egyenes haj

Barna szem

170-173cm korul vagyok

55kg

de szeretem a rock es dubstep zeneket (Linkin Park *-*) kedvenc szinem a kiralykek :D 14 vagyok es ami azt illeti a multam alapjan hamar felnottem. Nem vagyok vilagszepe de ha mindenki a belsore menne szerintem eleg nepszeru lennek (nem onajnarozasbol :)) viccesnek,kedvesnek es udvariasnak tartanak a barataim {van perverz hajlamom is} de ha kell tudok komoly is lenni. 4es tanulo vagyok es szeretek sportolni :D kepzomuveszetis iskolaba jarok,most lettem 9.-es

A nagyon nagy hibam az hogy idegesit engem az hogy ha masok olyat mondanak olyanrol akit szeretek annak egy szora neki megyek. Es szeretek enekelni habar a hangom az dobhartya szakaszto :D

Amit nem szeretek:

Ha ugy irjak a milyent hogy mien-mijen

Es ha a tetsziket es a legyszivest : tecciknek es leccives-letszivesnek

Na meg a Linkin Park utalokat :D



2015. nov. 13. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

14? Kár.


We're building it up, to break it back down ;)

2015. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Képet küldjél ne leírást.

Egyébként a szöveg alapján gyerek vagy még. Ez nem baj 14 évesen. Majd felnősz te is. :)

Aki a "mit nem szeretsz?" kérdésre azokat írja amiket te, az nem érett még párkapcsolatra.


2-3 év múlva kérdezd meg újra.

2015. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 ekicsir992 válasza:
Nem tudom, de a hidrogenbomba a sivatagban van. Keresd!!!!
2015. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Inkább képet kellene küldened, jobb, mint a leírás!
2015. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 opened paradise ***** válasza:
100%

"14 vagyok"

Idáig olvastam,mert itt nyomot fogtam. Ez az ok :D

2015. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

ebből a pár sorból nehéz lenne kielemezni, hogy milyen is vagy. Ami biztos hogy a vicces jelző az illik rád. Viszont az elég meredek, hogy utálod azokat akik a linkin parkot. Tudod az embereknek más más ízlésük van. Az exem az imádta ezt a fajta zenét, nekem borsózik tőle a hátam. 4 évig voltunk együtt minden probléma nélkül. Aztán félre kefélt egy gazdag sráccal akinek menő kocsija volt meg lakása stb....

Nem ilyen kritériumok alapján keress pasit, mert akkor nem csodálkozom, hogy eddig nem találtál.

2015. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2015. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom ez így kevés infó rólad. Az viszont vicces, hogy valaki képet akar mert gondolom most pont nem a 'külső alapján mit gondoltok rólam' válaszra vagy kíváncsi. :DD Szerintem jófej lehetsz meg ilyen átlagos vagány lány, bár ezek a " nem szeretem amikor valaki a valamit valahogy írja" nem valami okos duma, mert nyilván mindenki le tudja írni helyesen azokat a szavakat csak... Csak nem írják :D. De ez annyira idegesíthet csak mint amikor valaki félrenyom egy billentyűt és máris mindenki ráugrik, hogy "mivan, írni se tudsz?". Az ilyenek szerintem felesleges dolgok. A másik, hogy utálod a Linkin Park utálókat megint csak hülyeség, hisz ízlések és pofonok meg blablabla.Nem kell senkit utálni csak, mert nem a Gyűrük urát szereti hanem a Star Warsot. Nem volt még barátod az is oké kevés embernek van 14 éves korában barátja, mifelénk legalábbis. Nekem is volt 11 évesen, emlékszem a "nagy szerelemre" :P. Sportember vagy tehát, vagány, vannak barátaid, jófej vagy. Ennyi az infókból.
2015. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 opened paradise ***** válasza:
100%
Figyelem! Ez csak egy szöveg,hogy levédje magát az oldal. Amennyiben sokat másolod be és vamzerkedsz,biztos zabszem szorult a seggedbe,kérjük távolítsd el onnan.
2015. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Missi_Key válasza:
100%

uhh, wáów, tök baró ez a nyíl, honnan szedted?


(tudom ám hogy csak az ilyen kommentekért írtad ki ezt a kérdést)

2015. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!