Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja most ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja most ezt?

Figyelt kérdés

Egy srác aki 1 évfolyammal felettem jár, hívogatott helyekre, ahová nem mentem. Aztán 1x találkoztunk mikor felajánlotta, hogy segít. Néha bókol, nagyon kedves, máskor meg mintha feszengene. A találka után minden nap kérdezte, mi újság, nekem nem volt sok időm, ezért csak pár szóval válaszoltam. Most meg mintha észre se akarna venni, és félek, hogy azt gondolja, ráakaszkodok, ha írok neki. Bár egyik haverja szerint más lánnyal közel sem olyan mint velem, sok ismerőse van és sokakkal poénkodik.

Én 16/l ő 17/f



2015. nov. 19. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet ezen érteni :D, bejöttél a gyereknek, próbálkozott nálad, de mivel te csak pár szavakkal válaszoltál neki, úgy fogta fel hogy nem érdekled, ha nem ígyvan akkor nézd át a kiírást mert ebből ez szűrhető le.
2015. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg lemondtad a talikat, akkor mégis mit vársz?
2015. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A talikat nem mondtam le, csak kettőt. De azok úgy lettek volna, hogy néhány barát is ott van. A többinél meg nem mondott időpontot, aztán nem beszéltünk minden nap és így azt hittem, már nem akarja.
2015. nov. 19. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább te akaszkodsz ö rá miután taliztattok 3 napig feléd se kéne szagoljon
2015. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ebből azt hitte hogy nem érdekel ez téged.ha barátok is ott vannak lehet hogy mégjobb lett volna hisz kikkel nem őszinte az ember ha nem a barátaival...lehet hogy én sem próbálkoztam volna ha te fél válról vetted (vagy azt hitte) talán ha te kezdeményeznél most,akkor biztos hogy megváltozna a dolog :)
2015. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget! :)
2015. nov. 19. 16:44
 7/7 anonim válasza:
Szerintem hívd be a bokorba
2015. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!