Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves depressziós lány....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves depressziós lány. Attól hogy nem érzem a barátom szeretetét, szeret engem? Bizonyítsa mindig, hogy szeret de nem érzem. A depressziótól sok mindent másképpen látok.

Figyelt kérdés
Azzal a kérdéssel fordulok ide,hogy van egy barátom (18) és mindent megtesz azért,hogy érezzem a szeretetét,de nem érzem..senki szeretetét nem érzem.

2015. nov. 21. 22:22
 1/7 eznemlényeges ***** válasza:
Igen, attól még szeret.
2015. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Örülj neki, hogy a depressziód ellenére is van barátod, aki boldoggá szeretne tenni.

Ha egy férfi depressziós akkor a lányok leszarják...

2015. nov. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Márics Attila ***** válasza:
0%
Szerintem nem depressziós vagy hanem egy buta 14 éves kis taknyos aki az internetre jár nyavajogni. Szerinted honnan a búbánatos életből tudnánk, hogy szeret e vagy nem? Ha szeret biztos nem az eszedért ennyit tudok mondani.
2015. nov. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudod nem minden 14 eves egy buta kis taknyos..😉 Es nem ismersz,szart sem tudsz rólam..En csak véleményt kertem..😊 Es attol mert nem tunik fel neked abba a buta kis agyacskadba nekem boven van sutnivalom,nem ugy mint neked mert elsőre elitelsz egy kérdéstol..👏
2015. nov. 22. 12:10
 5/7 Márics Attila ***** válasza:
0%
Az én agyacskámban több a "sutnivaló" mint a te agykezdeményedben szóval nincs probléma.
2015. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jólvan 😂😂😂 Egészségedre csicska 😂
2015. nov. 22. 20:21
 7/7 Márics Attila ***** válasza:
0%
Akkor ezt megbeszéltük.
2015. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!