Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált szülők --- tartjátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők --- tartjátok a kapcsolatot velük?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem hozzátok, hogy akinek kiskorában váltak el a szüleik az a másik szülőjevel milyen gyakran tart kapcsolatot és milyen formában?Azt is írjátok le hány évesek vagytok.

2015. dec. 3. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
9 éves voltam amikor elváltak most 13 vagyok. Eddig megoszlott a felügyeletem ( 1 hét apánál-1 hét apánál), de mostmár csak 2 hetente hétvégén járok apámhoz, mert eléggé megromlott vele a kapcsolatom. Legtöbbször ő keres olyan heti 1-2x.
2015. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*anyánál
2015. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

21 vagyok most, 8 éve váltak el. Igaz nem olyan kiskorban. Azóta apát kerestem párszor de nem érdeklem, azt mondta mindig is utált. Az se érdekli ha meghalok, megvan a saját élete. Anyával hétvégente találkozok, vele laktam 19 éves koromig. Már családom van. :)


Lehet nem ilyen választ vártál, de jól esett leírni. :D

2015. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De..minden érdekel ezugyben...sajnálom amit apukadrol írtál.
2015. dec. 4. 07:38
 5/8 anonim ***** válasza:

A szüleim 8 éves koromban váltak el.

Édesanyámmal élek, papíron minden második hétvége és az iskolai szünetek fele apámé. De nem találkozunk ilyen gyakran, apám havonta-másfélhavonta meglátogat. Ritkán hív, esetleg csetelünk.

2015. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy 14 éves vagyok, bocsi
2015. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

7 éves voltam mikor elváltak, most 17 vagyok.

hétfő, kedd, szerda anyánál vagyok

szerda este, csütörtök, péntek, szombat, vasárnap apánál.

apával jobban kijövök

2015. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
idén váltak el. 13 éves vagyok nem nagyon tartom apámmal a kapcsolatot
2015. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!