Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha facebook-on...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha facebook-on nem volt beallitva, hogy szulinapom van, ergo a facebook nem jelezte az ismeroseimnek sem a szulinapom, de igy 60 felkoszontottek az soknak szamit, ti orulnetek neki?

Figyelt kérdés

#Facebook #dzulinap
2015. dec. 22. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

1.Boldog Szülinapot! :)

2.Ha nem írtad ki és 60-an felköszönöttek az nagyon jó mert 60-an tudják mikor születtél facebook segítség nélkül :)

2015. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is lehet beállítani facebookon hogy ne mutassa.
2015. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!😊 Aranyosak vagytok nagyon, egyaltalan nem ilyen valaszokra szamitottam..

Es de, ha pl.nem adod meg a datumot, mas datumot adsz meg vagy akar beallithatod a rendes datumot is, csak elrejtheted mindenki elol :)

2015. dec. 22. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig mutatja, fejből tuti hogy nem tudnák 60-an a születésnapodat, kivéve ha könnyen megjegyezhető napon van. Ha más dátumot állítasz be, akkor pedig a kamu dátumra kapod a köszöntéseket.
2015. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem azt jelenti, hogy 60-an tudták a születésnapodat fejből. Elég egy embernek írnia a faladra, aki tudja, mikor van a szülinapod, azt a többi ismerősöd is látja a hírfolyamon, és meg se kell nézniük, hogy valóban szülinapod van-e, ki van-e írva, rögtön tudnak ők is írni neked. Nem mindegy, hány ismerősöd van, mert ha többszáz, akkor ez nem számít nagy dolognak.
2015. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De igen, be lehet állítani, hogy csak te látsd.

A válaszom pedig, hogy te is tudod hogy ez soknak számít..én is kikapcsoltam, hogy mutassa, mert utáltam a sok műfelköszöntést. Majd kiderül nekem így mennyi lesz...

2015. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!