Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zárkózott lányok, ha kedveltek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott lányok, ha kedveltek valakit, akkor miért/milyen esetben nem akartok találkozni az illetővel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel régebb óta ismeritek egymást, sok közös van bennetek, már-már kialakult egyfajta bizalom (a kezdetekhez képest), a srác nem erőltet semmit, és tisztelettudó.


Akkor mégis mitől féltek, mi lehet az oka, hogy nem akartok találkozni?


2015. dec. 24. 01:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor kételyeim vannak. Úgy kb mindennel kapcsolatban.

Zárkózottsá plusz önbizalomhiány (nálam) nem túl szerencsés párosítás...

Már úgymond ösztönből hárítok.

(Nem tudom, ezzel segítettem-e, bocsi)

2015. dec. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha több éve ismeritek egymást, akkor abból már csak leszűrhető, hogy nem szórakozni akar veled a srác. Akkor mégis mi az, amiért mégis kételyeid maradnának? Ilyenkor egyetlen 1 találkozó sem férne bele?
2015. dec. 24. 01:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ra is venne magat a talakozora, utanna arra gondol, ahh hagyjuk ugy sem vagyok eleg jo neki.

Bocsi az ekezetekert.

2015. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*utana
2015. dec. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Rámírsz? Szívesen beszélnék róla.
2015. dec. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én magamat ismerve szörnyen ideges lennék, ha először kellene találkozni valakivel. Próbálnám nyugtatni magam, hogy minden rendben lesz. Ha szeretem az illetőt, akkor csak arra fogok gondolni, hogy ez csak jól sikerülhet.
2015. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Equestrian Legacy, majd amikor velem találkozol, akkor ne legyél ideges! :3
2015. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Na mondom

1. félek h lesmárol

2. zavarba leszek

3. nem lesz téma , miről beszélni

4. mást akar mint én

5. találkoznánk haverjaival és nem tudnák megszólalni

kb ezek

2015. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Úgy látom mások is hasznosnak találták, ezek szerint sokakat érint a téma.

A továbbiakban is szívesen fogadom a válaszokat, a különböző lehetőségek okait. Illetve a véleményeket a felmerült kérdéssel kapcsolatban.

Ezúton szeretnék mindenkinek kellemes ünnepeket kívánni!


# 3

Már miért ne lenne jó? Nyilván azért próbál a bizalmába férkőzni, és megérteni őt, mert fontos számára. Ebből már csak feltételezhető, hogy számára igen is jó.


# 6

Mi az, amivel meglehet nyugtatni a másikat, hogy felesleges idegeskednie? Ha esetleg még is fennáll, mivel lehet oldani ezt a fajta idegességet?


# 8

1. Ha a találkozóig türelmes volt, akkor nem feltétlen akarja az illető már az első találkozón lesmárolni a másikat. Egy ölelés az első alkalomra még belefér?

2. Az nem gond, idővel elmúlik.

3. Feltételezem hogy szimpátia esetén mindkét fél feltalálná magát, nem mellesleg úgy gondolom hogy a másik jelenlétének is lehet örülni, anélkül hogy egyfolytában beszélnének.

4. Más akarason mit értesz?

5. Mit keresnének a legelső találkozón haverok?

2015. dec. 24. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mi az, amivel meglehet nyugtatni a másikat, hogy felesleges idegeskednie? Ha esetleg még is fennáll, mivel lehet oldani ezt a fajta idegességet"


XD

Mámrint hogy érted, hogy ha esetlef mégis fennáll ? XD

Akkor ez azt jelenti, hogy nagyon is bejössz neki és szexuálisan is kíván.

Ennél nagyobb tisztelet vagy elismerés nem is létezik, mint hogy "fennáll" neki.


És a mondat másik része, azaz a kérdésre válaszolva, hogy mivel lehet ezt oldani, hát nyállal!

Méghozzá bőségesen, bele kell adni apait-anyait!


Ezt a dolgot szájjal kell lekezelni, más megoldás ilyen hirtelen és abban a pillanatban nem létezik!

Esetleg kézzel is levezényelheted, de azért mondom, hogy szájjal vedd le, mert az örök élmény lenne számára.

A cuccolás meg azért van kizárva, mert mi van ha épp nem alkalmas erre a hely ?


Egy gyors SOS francia csodákra képes, és ennek az "idegességnek" nevezett dolognak a legjobb orvossága!


Ezzel egyénként is hatalmasat tudna előrelépni a kapcsolatotok!

De legalább 15 centit ;)


Hajrá fiatalok!

Szerintem ne is védekezzetek babáim!

Szeretkezzetek, ne háborúzzatok, és szaporodjatok mint a vadnyulak! C:

Népesítsétek be a Kárpát-medencét!!!


Peace!


De aztán meséljetek ;)


Ja és a lánynak is illik mozgatnia a csípőjét, na meg persze viszonozni az orális szexet!

Ezek nem csak a férfiak dolga!

2020. dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!