Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kérdéseket rakjak fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kérdéseket rakjak fel annak, akit meg szeretnék ismerni?

Figyelt kérdés

Interneten elkezdtem ismerkedni egy lánnyal.

Milyen kérdéseket érdemes feltenni neki?

Mennyi idő után hívjam el valahova, illetve hova érdemes (pl. korizni)?

16/l és 18/f



2015. dec. 28. 17:32
 1/3 anonim válasza:
74%
Legjobb ha nem erőlteted a témákat csak hagyod kialakulni, de olyanokat bármkor kérdezhetsz, hogy mit csinál, mi a kedventsz száma, könyve, filme. De ha elkezdtek valamiről bszélni akkor ki kell alakulni a beszélgetésnek olyanokat kérdezz amikre nem lehet rövid választ adni és a válszból próbálj kérdezni vagy valamit mondani hozzá pl. azt a filmet te is nagyon szereted vagy még nem láttad de meg szeretnéd nézni. Szerntem ha megkedvel minnél előbb szeretne találkozni veled de várd meg hogy rendesen megismerkedjetek 3-5 hét szerintem kell de az se jó ha nagyon sokáig húzzátok.
2015. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

"Interneten elkezdtem ismerkedni egy lánnyal." Tehát még nem is találkoztatok személyesen? Az interneten bárki írhat bármit... Ez a lány lehet egy 50 éves férfi is!

De ha már találkoztatok a fentieket visszavonom!

Nos legalább ismerkedj vele 1 évig! Tudom, hogy viccesnek gondolod, de ez egy maximális idő. Amíg kiderítesz róla dolgokat, 1 évnél is több időbe telhet! Tudom hosszú lesz, de megéri majd, ha ő az igazi, ha nem! :) Lehet, hogy már valakivel jár! De ne gondoljunk a rosszra! Nos én is el e kezdtem "járni" egy fiúval és nekem úgy jött be, hogy elkísért, viccelődött stb. És nagyon kedvelem. Szerintem még írogassatok 3 - 4 hónapot, aztán ugye kiderülnek dolgok vele kapcsolatban, ami a döntésedben is segíthet, hogy akarod e folytatni a - vagy sem. Ha úgy döntesz mindenképp ő kell hívd el sétálni kezdésnek, hogy személyesen is beszélgessetek. A séta utáni napon írj rá, beszélj vele egy órát.Aztán egy hetet várj, hogy keres-e! Ha nem hagyd békébe! Ha igen, hívd el cukrászdába, kávézóba, de még ne vigyél ajándékot neki! Másnap mindenképp írj rá! De fontos, hogy csak, mondjuk..., 2 - 3 naponta írj rá, ha ő rád ír, akkor se bontsd fel a rendet, már nem úgy értem, írj vissza, de te mindig 2 - 3 naponta írj rá! Ha már úgy érzed eljött az ideje, hívd el vidámparkba és már vihetsz neki egy kis apróságot (karkötő, persze nem több ezer forintos, kis üveg figura stb.) Aztán így fokozatosan!

Fontos:


Ne írj neki sokat! Ha úgy érzed most nem akar veled beszélni, akkor kedvesen búcsúzz el és várd meg, azt a napot amikor ráírhatsz!


Az ajándékokkal túlzásba ne ess!

Sok szerencsét! Írj privin vagy ide, hogy mi lett!

2016. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is majd megírod hogy, mi lett?
2016. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!