Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most mi van? Hogy kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi van? Hogy kéne tisztázni?

Figyelt kérdés

Egy srác elég nagyokat bókol a lazább szövegei mellett, amikkel szinte minden lányt szórakoztat. Velem viszont ha ketten vagyunk, komoly és kb úgy kezel, mintha királylány lennék.

Az egyik talinkon volt egy csókhelyzet, amiből miattam nem lett semmi. Neten keveset beszélünj, de élőben amúgy is jobban szeretek.

Már rengetegszer felidegesítettük egymást, de

sose bírtuk ki egymás nélkül. Mostanában meg visszahúzódóbb lett velem.

Az a baj, hogy kezdem nagyon megszeretni, és nem tudom, ha akarna valamit, komolyan gondolná-e, még nem volt barátnője.

16-17-es korosztály



2015. dec. 28. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne csak akkor kezeljen úgy mint egy királynőt, ha ketten vagytok, hanem akkor is ha társaságban. Szerintem a legjobb megoldás ha rákérdezel!! Az a biztos.. a találgatás nem vezet semmire. Kérdezd meg. ;) :)
2015. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Egy srác elég nagyokat bókol a lazább szövegei mellett, amikkel szinte minden lányt szórakoztat. "

Ezek után szerinted komolyan gondolja veled?

2015. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!