Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire fura? Vagy átlagos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire fura? Vagy átlagos?

Figyelt kérdés
Még régebben volt egy csalódásom, de azt a lányt azóta is szeretem. Azóta volt egy párkapcsolatom (első), de szakítottam azzal a lánnyal. Azóta viszont folyamatosan az előbb említett lányra gondolok. Bármit megtennék, hogy ismét kapcsolatba tudjak lépni vele, de nem merek... És így valamiért azt szeretném, ha soha sem lenne párkapcsolatom, soha senki semmit sem tudna rólam, csak a hobbimnak élhetnék majd a továbbtanulás és a meló mellett.

2016. jan. 10. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
így van neked is van az eletedbe 1 nő aki nem a tied és fáj és job lene ha soha nem ismerted volna meg:'D ígyvan ez normális embereknél
2016. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem pont erre értettem, de köszönöm a válaszodat :D Azt kérdezem, hogy az normális-e, hogy nem akarok semmiféle párkapcsolatot és független akarok maradni mindenkitől?
2016. jan. 10. 12:20
 3/3 anonim válasza:
Teljesen normális szerintem.. Hisz egy szerelmi csalódáson mesz keresztul ugy gondolom..semmi baj nincs azzal ha most ezt gondolod. Ahogy mulik az ido meg fogsz ismerni embereket es valtozni fog a velemenyed!
2016. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!