Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofinnyo kérdése:

15 éves vagyok és van egy barátom. Anyukámék nagyon ellenzik ezt a "gyerek túl korán kezdi" dolgot. De a fiú tök normális apámmal is próbál szóba elegyedni, ahogy csak tud meg anyummal is. Mit csináljak hogy felfogják hogy vele vagyok?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy mostanában anyukám mindig lecsesz hogy, például én sose vagyok itthon szombaton.Basszus egész héten suliba vagyok egyedül a szombatot töltöm a barátommal de azt is úgy hogy egyszer ő jön, egyszer én megyek.vasárnap tanulós nap akkor is itthon vagyok..Mindegy ez csak egy beszólás a sok közül és kezd belőle elegem lenni.Én nagyon szeretem a barátomat de ha szüleim így megkeserítik az életem ezzel lehet jobb lenne ha hagynám és majd csak 20évesen kezdenék el pasizni de komolyan..náluk az lenne a normális.

Nagyon rossz hogy kb az egész családtól azt hallgatom hogy fiatal vagyok hozzá.


2016. jan. 16. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
tul korán szólok anyának meg apának hogy váljanak el mer koren kezték xD?
2016. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert nekik te a pici kislányuk vagy.

Nem akarnak szeretőként rád gondolni. De a szülők miatt nem kéne feladnod.

15/F

2016. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is korai, pedig én is 15 vagyok. Egyszerűen csak magamból indulok ki, én nem lennék képes még igazán szeretni valakit, a többi velejárót már meg sem említem. Persze van aki később érik, van aki korábban blablabla, de azt gondolom, még igencsak gyerekek vagyunk, nem kellene felnőttesdit játszanunk. Mindig rosszul sül ki dolog. Meg amúgy sem olyan előnyös tovább gyarapítani a tinirbncok így is elég népes táborát:D pacsi a szüleidnek, végre valaki, aki az én szüleimen kívül ezt az elvet vallja! Örülj, hogy nem olyanok, akik csak úgy szélnek eresztenek a nagyvilágba.
2016. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ismerősömnek is igy volt az anyja nem engette pasizni már 60 éves és még szűz .., bár msot van 1 ugymond pasija akit nem mod el dédinek:'D
2016. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!