Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam a lányt aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a lányt aki tetszik és nem akar megbocsátani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerettem volna egy lánnyal találkozni ő is velem, úgy éreztem megvolt a szimpátia, de 3× beszéltük meg az első randit és egyszer nekem, egyszer pedig neki jött közbe valami. Arra gondoltam, hogy azért jön mindig közbe valami, mert igazából nem is akar semmit, hanem csak játszadozik velem, ezt elmondtam neki, aztán megsértődött, utána kezdtem rájönni abból amiket mondott, hogy ember, ez tényleg lehet komolyan gondolja a dolgot. Már vérig volt sértve, próbáltam bocsánatot kérni, végül már vissza sem írt. Ez volt hétfőn. Hagytam neki időt, hogy lenyugodjon, pénteken ráírtam, ilyen nagyon aranyos őszinte szöveggel próbáltam bocsánatot kérni, de ő azt mondta még mindig haragszik, 5 nap alatt nem felejti el ezt csak úgy, meg végleg elvágtam magam nála stb... Majd azt mondta hagyjuk az egészet, próbáltam még bocsánatot kérni, de már nem írt vissza és megírtam neki, hogy szerintem is hagyjuk, ha valaha is érdekeltem akkor majd ír. Már erre sem válaszolt. És tönkre vagyok, mert másra hallgattam, ahelyett hogy magamra hallgattam volna, mert más azt mondta, hogy az ő fejét már egyszer átbaszta.


Szerintetek mit tegyek, hagyjam az egészet, mennyi időt hagyjak neki? Oké, hogy azt írtam, hogy már lezártam a részemről, de igazából szívesen beszélnék még vele, attól még írhatok neki egy idő után? Néhány hét múlva lesz a szülinapja, esetleg akkor írjak rá, hogy boldog szülinapot és majd akkor megbeszéljük? Személyesen tudnék vele találkozni, de még soha nem találkoztunk, mert más iskolába jár, de az meg milyen lenne már, ha odamennék hozzá a sulihoz, szerintem tolakodó. Tudtok bármit javasolni, mert kell nekem ez a lány és ezt én is elmondtam neki?



2016. jan. 17. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy nem kell olyan szekér után futni, amelyik nem vesz fel.
2016. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak hogy szerintem az a szekér felvett volna.
2016. jan. 17. 16:37
 3/9 hopsalappipó ***** válasza:
En is ebbe a szituba voltam par honapja...szulinapjan koszontsd fel,es ha arra se valaszol hagyd a fenebe...
2016. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha mar nem keres meg nem erdekled akkor nincs mirol beszelni. Meg ha ennyiszer bocsanatot kertel tole es ezek utan is suket fulekre talal, akkor meg foleg. Majd jon a kovetkezo. ;)
2016. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudom, hogy lesz következő, csak nem ilyen lesz, nekem meg pont ilyen vagy ő kell. Ilyen lánnyal büszkén sétálnék az oldalamon. Nem vagyok belé szerelmes, de akkor is kell. Külsőleg, belsőleg megfogott.
2016. jan. 17. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyd. Talán látónak nézett téged, vagy mi?
2016. jan. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt a látónak nézett engem dolgot nem igazán értem, de végül is már mind1 mert lezártam a dolgot és már nem vagyok tönkre miatta.
2016. jan. 28. 20:50
 8/9 anonim válasza:
11 napba telt, te hosszerelmes:D
2020. szept. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Azóta már én is kacagok magamon, meg amúgy elvileg azért offolt, mert közben talált magának egy másik csávot, míg velem dumálgatott, csak nem volt annyi benne, hogy ezt normálisan elmondja.
2021. máj. 28. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!