Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is álmodoztok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is álmodoztok ilyesmiről? Csak én érzem azt, hogy felesleges ilyenről álmodozni, mert ugyse fog beteljesülni?

Figyelt kérdés

Arra vágyom, hogy azzal a bizonyos fiúval beszélgessek, aki tetszik nekem.

A legjobban annak örülnék, ha bálon észrevenne és odajönne hozzám beszélgetni.


Más is álmodozik ilyesmiről? :)

Ti mennyire hisztek még abban, hogy valóra is válik?



2016. jan. 18. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Álmodozok én is :') Csak soha nem fog beteljesülni szerintem, mivel az a bizonyos fiú, aki tetszik nekem több ezer km-re lakik tőlem :'( De a remény hal meg utoljára://
2016. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenki almodozik :D

De az almok maguktol nem fognak megvalosulni. Tudom, hogy az embernek sokszor nincs batorsaga, de jobb odamenni mint utana evekig azon gondolkozni, hogy "mi lett volna ha...."

Probald meg lassan. Eloszor csak menj a kozelebe, ulj le a kornyeken, ilyesmi. Igazabol barmirol lehet beszelni. Egy apro megjegyzest teszel valamire : ha te i szimpatikus vagy neki akkor ugyis reagalni fog ra; ha meg csak nez rad akkor legalabb kiabrandulsz belole :D Persze ez nagyon meredeken hangzik, es mondani konnyu- de sokkal konyebb nem csinalni semmit, csak ulni es varni. Es sokkal rosszabb is ;D

2016. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Persze...szerintem ezt irhatnánk a #justgirlythings csoportba :D minden lány álmodozik hogy milyen jo lenne ha ez történne..de az biztos hogy amit meg tud álmodni az ember azt meg is tudja csinálni
2016. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ember képtelen megjósolni,megálmodni a jövőt,hacsak nem hisz benne annyira,hogy azt be is teljesítse.

Az álmok a vágyakról,problémáink más utakon való megoldásáról szólnak.Éppúgy agyunk tevékenysége,mint nappali gondolataink,csak egy kicsit zabolátlanabbak.

2016. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En is almodozok :-D

15/L

2016. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyakran álmodozok, de eddig nem teljesültek a vágyaim.

18/L

2017. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Majdnem minden nap álmodoom ilyenekről.Igaz hogy az aki tetszik èppen más országban van,de azèrz jó èrzès hinni benne hogy egyszer akár sikerülhet is :)
2017. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!