Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány tetőtől talpig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány tetőtől talpig végigmér arra kb egy magyarázta lehetséges- de akkor miért nem kezdeményez? Mert arra már rájöhetett hogy arra ugyan hiába vár hogy én kezdeményezzek.

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban aki ahányszor meglát tetőtől talpig végigmér, szinte stíröl. Erre nincs magyarázat más, tetszem neki ennyi. Oké. Na de akkor miért nem kezdeményez? Méreget a távolból vagy nem is annyira távolból és csöndben ábrándozik magában? És miért nem lép?

Arra vár hogy én lépjek mondván én vagyok a fiú? Na de arra rájöhetett már hónapok alatt hogy erre várhat.


2016. jan. 30. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán fél?!!! Arra nem gondoltál,hogyha ráköszönsz már szebbé tetted a napját:) Neked nem tetszik?
2016. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem köszönök rá, úgy vagyok vele van szája akar valamit majd mondja. Ha nem mondja, hát néma gyereknek anyja se....


Fél? Hát szar ügy.

Győzze le. Vagy ne győzze le és így járt.

2016. jan. 30. 14:51
 3/14 A kérdező kommentje:
Melőtt valaki megszólalna hogy de bunkó vagyok... az, vállalom. Lapozzunk.
2016. jan. 30. 14:53
 4/14 anonim válasza:
Én nem foglalkozom azokkal a pasikkal, akik gyávák, és nem mernek lépni. Sajnálhatják, nem tudják, mit hagynak ki.. De tudod: aki mer, az nyer!
2016. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mert ez a srácok dolga. Leginkább. Ha te nem akarsz kezdeményezni, hát nem. Nem kötelező.

Mondjuk az ilyen nyálcsorgató stírölés a lányoktól eléggé szánnivaló. Persze, jól esik annak, akit megnéz, de maga a tulajdonság nem túl pozitív.

2016. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"akik gyávák, és nem mernek lépni"


Szövegértés egyes!!!


Nem gyáva vagyok és nem MEREK lépni hanem érdektelen vagyok és nem AKAROK lépni!

Vagyis, erre a csajra annyit tudok mondani: egy patront tán megér. Többet nem. Vagyis ha lesz köztünk valami az max egy dugás lehet de ha nem lesz semmi hát nem lesz.

2016. jan. 30. 15:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező akkor nem hiszem hogy ossze fogtok jönni már bocs.
2016. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Sajnálhatják, nem tudják, mit hagynak ki."


Ilyen alapon a haverommal is lefeküdhetnék mert hátha nem tudom mit haygok ki. Sőt akár kecskével lóval is próbálhatnám, mert hátha nem tudom mit hagyok ki.

2016. jan. 30. 15:11
 9/14 A kérdező kommentje:

"Kérdező akkor nem hiszem hogy ossze fogtok jönni már bocs."


Pontosítsunk: halálbiztos hogy nem jövünk össze.

2016. jan. 30. 15:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Jólvan, jólvan! Nyugodj meg! :D Hát fél, vagy nem tudom. Nem mer lépni, ne foglalkozz vele, hagyjad. :)
2016. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!