Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! (15-17 éves korig) ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (15-17 éves korig) ti mennyire orulnetek egy sractol valentin napra egy hatalmas viragcsokornak?

Figyelt kérdés
A helyzet hogy tudja hogy tetszik nekem de ő nem érez semmit szerintem... Arra gondoltam hogy valentin napra veszek egy hatalmas viragcsokrot. Nem szoktam vele beszélgetni mert elszurtam a dolgot elősször de most még is valentin napra vennek neki egy nagy csokrot hogy meg se teljen el a napja ajandek nelkul meg vennek hozza neki valamilyen csokit meg nem talaltam ki de van idom kitalalni. Egyebkent nem jar senkivel. Ne a penzel jojjetek meg azzal h ugyse fog a nyakamba ugrani de kivancsi lennek a velenenyetekre... Olyan 10000 forintig gondoltam feher rozsakbol allo csokrot szoval a nagysagot valahogy igy kepzeljetek el. Nem a penz szamit csak azert irtam le hogy megis elkepzelhessetek mert ennyi penzert mar eleg szep es nagy csokrot lehet kapni (legalabb is a kornyekemen). Na szerintetek?
2016. febr. 4. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Viragot soha ne adj egy lanynak .mert 1 tul nyalas

2 ha a lány néz mónikashowt akkor nem lesz jo vege (Mágens.......Franci.....)Amikor az exem nekem viragot hozott aszittem h foldugom a fa**ába

2016. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nyálas? :O hát felnőttek is kapnak virágot akkor miért az?

Nem nem néz ratyiságokat... Full értelmes lány szóval nem lenne ilyesmi úgy érzem :)

2016. febr. 4. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nyálas, sőt, a mai világban már kifejezetten különleges, ha valaki csokor virágot ad a kiszemelt lánynak - főleg ilyen fiatalon. Viszont: mikor én a virágboltban voltam, és rózsát akartam venni, annyit mondott az eladó: mindig kevéssel kell kezdeni, és fokozatosan lehet egyre többet. Szóval ne támadjam le egyből 10 ezres csokorral, hanem akár csak egy szállal.

De ez csak az ő véleménye volt, méghozzá azért, mert 1 szálat könnyebben lehet majd fokozni a továbbiakban, mint egy tízezres csokrot.


VISZONT: én akkor vetettem be a rózsát, mikor már jól ismertük egymást, alakultunk.

Ha tudja, hogy bejön neked, de ő nem érez semmit, akkor ez a virágcsokortól nem fog megváltozni (bár valószínűleg mosolyogva veszi át). Ha azt akarod hogy ebből lehessen is valami, akkor bizony inkább a beszélgetésre kellene ráfeküdni. Persze a rózsa és a beszélgetés nem zárja ki egymást, ha adsz neki virágot, és egyben megbeszélsz vele egy találkozót, az már jó.

Sok sikert!

18F

2016. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uuu az első részébe a mondandodnak bele sem gondoltam... De én ezt már nála elszúrtam es csak kedveskedni akarnák neki. Megmondta nekem szépen kedvesen aranyosan hogy nem szeretne most senkit (de tudom hogy csak velem van így de probált kellemesen nemet mondani) és ezért is lepném meg egy szép nagy csokorral.
2016. febr. 5. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy a viragokat nem tulzottan kedvelo lanykent, nem biztos, hogy oszinten tudnek orulni neki...
2016. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintemm egyatalan nem nyalass szerintem romantikuss en jobban orulnek egy csokor viragnakk...mintt a bombonakkk.....
2016. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hatalmas csokrot kapni olyasvalakitől, akivel nem járunk, elég zavarba ejtő.

Egy kis csokor jó ötlet + édesség, de egy hatalmas nem igazán.

2016. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!