Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítani akarok de nem is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok de nem is?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2 napja jöttem rá arra hogy a barátnőm megcsalt. Adtam neki egy második esélyt mivel erőszakkal történt a dolog (állítás szerint) már ezt sem hiszem el neki. Adtam neki még 1 esélyt egy legutolsót. Szeretem ezért nem akarok vele szakítani de, semmi biztositek hogy nem csinálja meg újra. Ti mit tennétek ha szeretitek de nem biztok meg benne? Felejtsem el? Megakarom magam kímélni a fájdalomtól..

2016. febr. 7. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz lenne vele maradni, valahol mindig benned lenne az az érzés, hogy megcsalt téged, és hidd el az borzasztó érzés...Ettől függetlenül mi itt hiába írnánk bármit Te érzed mit akarsz, szerintem már el is döntötted valahol csak megerősítés kellhet.
2016. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, semmi biztosíték. Csak magadat járatod le és alázod meg, ha ezek után még esélyt adsz neki. Eljátszotta a lehetőségét.


Ha pedig megerőszakolták volna, akkor miért nem ment a rendőrségre? Olyan szaga van ennek mintha csak most találta volna ki mentségként.

2016. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!