Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha holnap kapnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha holnap kapnátok egy fiú barátotoktól sms-t, azzal a szöveggel, hogy Boldog Valentin napot, ezt hogy értelmeznétek?

Figyelt kérdés

Jelzésnek vennétek, hogy járni szeretne veletek?

Visszaírnátok neki ugyanezt a szöveget akkor is, ha ti nem akarnátok járni azzal a fiúval?


2016. febr. 13. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, én valószínűleg jelzésnek venném, kivéve ha amolyan "igazi" barát státuszban állunk egymással. Akkor csak poénnak. Ha én nem akarnék járni vele megkérdezném, hogy mire fel írta ezt nekem.
2016. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek elsővel. :)
2016. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2016. febr. 13. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jelzés értékű
2020. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!