Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éreztessem vele, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem vele, hogy többet akarok? Hogyan keltsem fel a figyelmét? Hogyan derítsem ki, hogy mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel jóban vagyunk, sokat beszélgetünk. Amióta ismerem kapcsolatban van, így esélyem sem volt nála, hiába volt szerelem első látásra. Most 3 hónapja szétmentek, vártam egy kicsit, nem akartam lerohanni, de most már nem akarok várni. Beszélgettem vele a kapcsolatáról, a régi kapcsolatát lezárta, kész egy új kapcsolatra. Bizalmas dolgokról szoktunk beszélgetni, viccelődni, jól elvagyunk. Szeretném felkelteni az érdeklődését irántam és éreztetni vele, hogy én többet szeretnék mint barát. De nem szeretnék abba a hibába esni, hogy elkapkodjam a dolgokat, esetleg csak egyoldalú legyen ez az egész és emiatt tönkremenjen a barátságunk.

2016. febr. 13. 20:16
 1/5 anonim válasza:
Keress egy olyan momentumot amikor egyedul vagytok es mond el neki mit erzel.
2016. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a legrosszabb amit tehetek. Ha ő nem így érez vagy bizonytalan, akkor tönkremehet a barátságunk. Kicsit hülyén hangzik, de én inkább azt szeretném elérni, hogy már-már ő kezdeményezzen, mert így biztos a dolog.
2016. febr. 13. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
na először döntsük el mi van a lábad között... ha vaginad van akkor várj tovább... de ha pocsod van akkor úgy is viselkedj ne mint egy beszari kislány... ha nemet mond viseld el... az életben semmi sincs garantálva...
2016. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a nemlegességgel van a problémám. Azt nem szeretném, hogy annyira rosszul süljön el az az egész, hogy még barátok se legyünk.
2016. febr. 14. 16:11
 5/5 I'm girl válasza:
Én lány vagyok, és ha egy fiú szerelmet vallana nekem és ha tetszene akkor nyilván járnánk, de ha nem tetszene akkor finoman tudatnám vele. És a legtöbb lány is így tenné sztem. De amiket írtál azok szerint nem menne tönkre a barátságotok
2016. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!