Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú aki játszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú aki játszik valamilyen metinen? Ez befolyásol valamit a szerelmi életében?

Figyelt kérdés
A második kérdés csak körítés. 19 éves lány vagyok, elég unalmasak óráim vannak éppen, kockulnék de nincs kivel, nem nézik ki belőlem hogy az lennék a barátnőim nem játszanak ez van :Dd ha valaki szeretne vele irjon üzit :*
2016. febr. 15. 14:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ezt jól leírtam de a lényeget értitek :D
2016. febr. 15. 14:15
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Elég nehéz elhinni, hogy van ilyen lány, szóval előbb gondolnám ezt kamu kérdésnek.


A kérdést meg nem igazán értem, szerintem nem sokat befolyásol a szerelmi életben, csak akkor ha egész nap kockulsz az már nem normális.

2016. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Egyenes út ***** válasza:
Ezt miért a tin párkapcsolatokba írtad?Semmi köze ahhoz..
2016. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Képzeld el van ilyen lány hiszen élek, szóval ha akarsz kockulni irj rám ._.

Az hogy mennyire befolyásolja a szerelmi életet csak körítés, hogy ne töröljék a kérdést :)

2016. febr. 15. 14:30
 5/14 A kérdező kommentje:
Szimplán nem szeretek magamban játszani, úgy unalmas :s
2016. febr. 15. 14:33
 6/14 anonim válasza:
100%
és ezért kell a leggányabb mmo-val játszanod? :D
2016. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én jól kijövök a kocka lányokkal :D
2016. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nincs ilyen lány?


13 éves koromtól kezdve több mint 5 évig wowoztam. Jó barátokra leltem, akikkel most is tartom a kapcsolatot.


igaz már néhány éve abba hagytam, de nem bántam meg.


és nem hátráltatott semmibe sem.

2016. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát bocsi azért játszok ilyennel mert ehhez viszonylag nem kell ott ülnöm napokat hogy el3rjek valamit szóval nekem suli van, meg van a kis életem elég nekem ez az egyszerű metin is :DD

Várom a kockuló társam még mindig ._.

2016. febr. 15. 14:40
 10/14 anonim válasza:
valami elérhetőséget dobj. csak ne fb-t.
2016. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!