Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan szeretem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan szeretem a legjobb barátnőmet? Csak álmodozni akarok?

Figyelt kérdés
Mindketten 17 éves lányok vagyunk. Elég távol élünk egymástól, ezért nem találkozunk gyakran. Utoljára körülbelül két hete voltunk együtt. Az a helyzet, hogy számomra Ő az egyetlen személy, akivel olyan dolgokat tudok megosztani, amit mással senkivel, nagyon szeretem, főleg, hogy más nincs is nagyon az életemben, a szüleimen kívül, akivel olyan szoros lenne a viszonyunk. Szóval amikor együtt voltunk, észrevettem, hogy elkezdtem nézni a száját, és olyan vágyam volt, hogy meg akarom csókolni. Imádom őt megölelni, és ha arra gondolok, hogy nincs épp velem, nagyon szomorú tudok lenni. És azt álmodtam nem rég, hogy megcsókolt, Ő kezdeményezett, és annyira jó volt, boldogságot éreztem. Eddig totál az volt bennem, hogy engem csak a fiúk érdekelnek, és lehet, hogy ez most azért van, mert magára a szerelemre vágyok, de mindig nézem a képeit, videóit, és mindig az van benne, hogy milyen gyönyörű, imádom a nevetését, mindent. Vele is beszéltem már erről, nem az iránta érzett dolgokról, mert azt nem akarom neki elmondani, mert Ő alapvetően nem ilyen irányultságú, viszont elfogadja, és tetszett már neki egy lány, akinek Ő is tetszett, de nem volt semmi vele. Féltékeny leszek, ha más lányról beszél, és ez nekem most annyira furcsa, mert nem akarom, hogy ez az egész elontsa a barátságunkat, mert eddig olyan jól alakult, annyira megbízunk egymásban, de nekem nagyon tetszik, nagyon hiányzik, és egyszerűen folyton vele lennék.
2016. febr. 17. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Először tőle független próbj meg megbizonyosodni a nemi irányultságodban, és aztán gondold át ezt újra.
2016. febr. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alapvetően szerintem nem vagyok biszex, mert nem szoktam megnézni a lányokat, nem vonzanak, viszont tetszik, mikor két lányt csókolózni látok, nagyon szexinek érzem. A fiú vonzanak, de ha a barátnőmre gondolok, akkor a fiúk iránti érzéseim eltörpülnek. Egyébként nagyon is el tudom képzelni, hogy csak azért érzem ezt, mert valami eszméletlenül szeretem őt, ahogy van, és adni akarok neki, mert rengeteg szeret van bennem, és még mindig fura, hogy ilyenekről gondolkozok vele kapcsolatban.
2016. febr. 17. 01:34
 3/3 anonim válasza:
Tudom hogy ezzel nem segítek, de én is hasonló helyzetben vagyok, csak egy évvel fiatalabban és egy éve ismerjük egymást. Csak én minden egyes nap látom.
2016. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!